Dnes je sobota 18. září, svátek má Kryštof.

www.hfad.cz/

Hudební festival A. Dvořáka Příbram to nevzdává!

přidáno: 05. 03. 2021

Navzdory nepříznivé aktuální situaci pokračuje Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram v přípravách odloženého 52. ročníku plánovaném na 20. dubna-8. června 2021.

Loňský rok nebyl živému umění nakloněn a nezbývá než věřit, že v průběhu letošního roku se karta obrátí a příznivci klasické hudby se opět budou setkávat na koncertech a společně naslouchat krásným tónům.

"Jelikož ale dochází v současné době k neustálým změnám v opatřeních v souvislosti s pandemií covid-19, bude i náš festival letos pravděpodobně procházet řadou úprav a reakcí na momentální situaci. Naší prioritou je ale maximální počet koncertů odehrát – a to i za cenu zajištění alternativních prostor s větší kapacitou pro vytvoření větších rozestupů pro diváky nebo přesunu termínu konání koncertů. Z toho důvodu vás prosíme o pozorné sledování aktuálních informací o jednotlivých koncertech, které budeme zveřejňovat na FB profilu festivalu a na webových stránkách www.hfad.cz v sekci koncertů a rovněž v aktualitách," komentuje aktuální situaci ředitelka festivalu, Mgr. Albína Dědičík Houšková.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek byl zahájen 1. března. Vzhledem k současnému stavu, kdy je naprostá většina prodejních míst uzavřena, prosíme o upřednostnění ZAKOUPENÍ VSTUPENEK ONLINE.

V případě, že tuto variantu nemůžete použít, je možné zakoupit vstupenky pouze v INFOCENTRU MĚSTSKÉHO ÚŘADU PŘÍBRAM (Zámeček – Tyršova 106).

Po dobu uzavření prodejních míst se prodlužuje doba rezervace z 3 dnů na 7 dnů.

Pokud by došlo k přesunům termínů nebo koncertních míst, vstupenky zůstanou v platnosti. V případě, že nový termín nebo alternativní prostor nebudou vyhovovat, bude možné vstupenky vrátit na prodejní místo, případně vstupenky zakoupené on-line stornovat přímo u Ticketportal.cz.

Veškeré informace, program festivalu a čerstvé aktuality najdete na webu www.hfad.cz nebo na facebookovém profilu www.facebook.com/hfad

autor článku: Dvořákovo Příbramsko, z.ú.