Dnes je čtvrtek 21. leden, svátek má Běla.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region

Letní hudební festival na Penzionu Nový Rybník! Které hvězdy vystoupí?

přidáno: 01. 06. 2020

Společenské akce a koncerty se spíše ruší či přesouvají, ale VDN Promo jeden nový právě oznámila. 31. července 2020 se na Penzionu Nový Rybník u Obořiště uskuteční VDN FEST. Těšit se můžeme na české hvězdy.

Letních festivalů, které se uskuteční toto léto, asi příliš nenapočítáme. Mnozí z nás tak o to více uvítají, že jeden takový se připravuje nedaleko Dobříše a uskuteční se v příjemném prostředí a na oblíbeném místě mnohých z nás.

VDN FEST se bude konat na Penzionu Nový Rybník v pátek 31. července od 18:00 hod.

Hvězdy festivalu 

V rámci programu vystoupí známá čeká zpěvačka Jitka Zelenková, která se proslavila především hity Když se narodíme, nebo Bez lásky láska není. Další hvězdou, která předvede svou show, bude zpěvačka a herečka Olga Lounová, která se proslavila především hitem Optimista.

Duo skvělých zpěvaček pak jako poslední ze tří vystupujících doplní jeden z nejznámějších českých zpěváků Petr Kolář. Při jeho písni Ještě že tě lásko mám, snad nezůstane žádné ženské srdce chladné.

„VDN FEST je pro nás symbolický, protože ho bereme jako návrat k normálnímu životu. Tento nápad vznikl na běžeckém závodu – Penzion cup, který jsme v Obořišti organizovali a viděli jsme na něm tu radost lidí, kteří se mohli zase bavit. Věřím, že si „návrat“ užijeme a konečně se taky trochu pobavíme. Zasloužíme si to,“ řekl k pořádání prvního festivalu agentury VDN Promo její promotér, Petr Větrovský.

Festival se uskuteční na příjemném místě, u Penzionu Nový Rybník, který je proslulý svým domácím pivem Baštýř a výbornou gastronomií. A právě pochoutky z jejich kuchyně nebudou ani na VDN FESTU chybět.

Jak se na festival připravují přímo na penzionu, prozradil jeho ředitel, pan Lukáš Kordule: „Osobně se na VDN FEST velmi těším. Vzhledem k tomu, že od března nám tady nastalo těžké období ohledně koronaviru, myslím, že mohu mluvit i za budoucí návštěvníky festivalu, že tuto akci pod otevřeným nebem po tak dlouhé době ocení. Věřím, že jim stejně jako mě kulturní akce už jistě chybí. Pro náš penzion je takováto hudební akce premiérou. Návštěvníci festivalu se mají rozhodně na co těšit. Krásné prostředí, zajímaví hudební interpreti a bohaté občerstvení v podobě točeného piva Baštýř, nealka, míchaných drinků a také festivalového jídla. Náš tým Penzionu a Pivovaru Nový Rybník se na návštěvníky opravdu těší.“

Vstupenky na VDN FEST

Vstupenky na VDN FEST můžete zakupovat v síti Ticketstream, v obchodě s potravinami v Obořišti nebo přímo na Penzionu Nový Rybník.

Vzhledem k nařízení vlády je kapacita omezená, a tak s nákupem příliš neotálejte.

autor článku: redakce DA