Dnes je čtvrtek 21. leden, svátek má Běla.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region

Dobříšský kulturák od června opět koncertuje!

přidáno: 25. 05. 2020

Vážení a milí, je to tady… Od června opět obnovujeme pořádání koncertů!!!

V tuto chvíli sice nejsme schopni sdělit, za jakých podmínek koncerty proběhnou, zda v omezeném počtu, s rouškami či bez roušek, to hlavní je, že se vše pomalu vrací k normálu a prostor KD opět ožije dobrou muzikou a milým publikem…

Aktuální informace vám budeme postupně sdělovat prostřednictvím webu Kulturního domu Dobříš nebo facebookovém profilu Kulturní dům Dobříš… Děkujeme.

12. června 2020 - Bohemian Pink Floyd - koncert

Skupina Bohemian Pink Floyd vznikla na začátku roku 2019 spojením zkušených hudebníků ze dvou do té doby existujících Pink Floyd tribute bandů. Fanoušci originálu i kapely samé se tedy mohou těšit na známé a léty prověřené hudební pecky této legendární kapely.

I v současné sestavě působí dvě půvabné zpěvačky z Dobříše Katka Šindelářová a Alena Kaiserová, takže to je další důvod přijít a konečně se trochu bavit...

Místo a čas konání: Společenský sál KD Dobříš od 20:30 hod.

Vstupné:

  • 190 Kč (předprodej)
  • 210 Kč (na místě)

​Předprodej vstupenek v Trafice u Davida, Dobříš. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše na tel.: 318521302.                                                              

19. června 2020 - Vasilův Rubáš - koncert

Máme velkou radost, že se zrušený květnový koncert může uskutečnit v tak brzkém náhradním termínu.

Kapela Vasilův Rubáš začala vystupovat na pražské scéně v roce 2003. Do širšího povědomí se dostala díky vítězství v Mezinárodní interpretační soutěži Porta v roce 2012, od té doby patří ke stálicím alternativních hudebních scén a festivalů.

Inklinuje k široké škále stylů, od folku až po punk. Jeden z členů má blízko k byznysu a reklamě, druhý k informačním technologiím. Dohromady tvoří folk-reggae-punkové duo, které je kromě svých vtipných textů a melodií známo i svým komickým vystupováním. Filip „Vasilděda“ Novák je autorem převážné většiny písní a kromě zpěvu hraje na akordeon a akustickou kytaru. Petr „Ruby“ Rubáš kromě zpěvu a zvukových efektů ovládá hru na tradiční africké bubny djembe, Chytlavé a nápadité songy, střídmá instrumentace, neotřelé aranže, dravost a otevřenost. To je Vasilův Rubáš, který dokáže nadchnout fanoušky folku i diváky na punkovém festivalu.

Místo a čas konání: Společenský sál KD Dobříš od 20:30 hod.

Vstupné:

  • 170 Kč (předprodej)
  • 200 Kč (na místě)

​Předprodej vstupenek od 8. června 2020 v Trafice u Davida, Dobříš. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše na tel.: 318521302

PŘIPRAVUJEME NA ČERVENEC:

24. - 25. července 2020 - Summer Fest Dobříš

  • Malalata, Švihadlo, Echt!, Gang alal Basta, Ghost of You, Lili Vilit... (festival se uskuteční, pokud bude povolena účast min. 300 diváků)                     

autor článku: Jindřiška Kastnerová - KD Dobříš