Dnes je sobota 18. září, svátek má Kryštof.

www.hfad.cz/

VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE

přidáno: 02. 04. 2021

Přijměte naše pozvání a zpříjemněte si nedělní velikonoční večer ve společnosti houslového virtuosa Jaroslava Svěceného, klavíristky Lucie Tóth a herečky Zdeňky Žádníkové Volencové.

Velikonoční neděle se ponese ve znamení naděje

Sváteční streamový koncert spojený s výzvou navrácení kultury do sálů, divadel a základních uměleckých škol zazní od 19:21 hod. z prostor krásného divadla HOGO FOGO v Drážkově – Svatém Janu.

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený si pozval dvě osobnosti ve svém oboru: klavíristku Lucii Tóth a herečku Dejvického divadla Zdeňku Žádníkovou Volencovou. V jejich podání uslyšíte nádhernou sváteční hudbu tří staletí, autorské verše i aktuální osobní vyjádření. Online se připojí také Karel Janeček, který celý koncert finančně podpořil.

Cílem koncertu je udělat letošní Velikonoce krásnější, vytvořit neopakovatelnou atmosféru plnou sounáležitosti, laskavosti, porozumění a to vše dát do kontextu současna. Má i charitativní charakter, neboť podpoří vybrané umělce ve svobodném povolání (OSVČ), kteří se vzhledem k pandemické situaci ocitli v nesnázích.

Kde můžete koncert Velikonoční setkání hudby a naděje sledovat?

Celý koncert bude streamován prostřednictvím YouTube či facebookových profilů a bude zdarma přístupný všem občanům naší krásné země.

autor článku: redakce DA