Dnes je pátek 23. duben, svátek má Vojtěch,
je Světový den knihy a autorského práva.

bobcat.jobs.cz/vyroba/#volna-mista

Adrenalin v TEPfaktoru jako odměna za dárcovství krevní plasmy

přidáno: 29. 02. 2016

V pondělí 22. února se uskutečnil první ročník charitativní akce CARA PLASMA v centru TEPfaktor, který nabídl jedinečnou odměnu v podobě adrenalinového zážitku dárcům krevní plasmy. Akci přijely podpořit i osobnosti českého showbyznysu.

První ročník charitativní akce uspořádalo chotislké centrum TEPfaktor ve spolupráci s krevní plasmou CARA PLASMA, celá událost se konala pod heslem Pomáhat je lidské. Vstupenkou do zážitkového centra TEPfaktor bylo odměněno nejlepších sto dárců krevní plasmy, kteří ji darují v Praze a okolí. A protože bez týmu to nejde, mohl si každý dárce vzít jednoho člověka s sebou.

Zasoutěžit a užít si výjimečný den si tedy přijelo přibližně na dvě stě osob. TEPfaktor, obdoba známé pevnosti Boyard, dárcům poskytl nejen adrenalin, ale i plný servis. Kromě soutěží byla zajištěná doprava do Chotilska, také catering a například i tombola. Výherci si tak domů mimo jedinečných zážitků odnesli například i GoPro kamery, nebo třeba luxusní pobyt na českých horách.

Navíc byl pro hosty zajištěn i doprovodný program v rámci street workout a například i možnost líčení od profesionálních vizážistů. Charitativní akci přijelo osobně podpořit i několik osob z řad českého showbyznysu. Na vlastní kůži si tak obtížnost vybraných úkolů v TEPfaktoru přijela vyzkoušet Mahulena Bočanová, Vlaďka Erbová, Marián Vojtko, Elis, Ben Cristovao, Eva Perkusová či Aneta Vignerová.

„Chtěli bychom z této akce udělat tradici a pořádat to i v následujících letech, jedná se o dobrou věc, kterou rádi podpoříme,“ uvedl jeden z organizátorů akce, marketingový a obchodní ředitel TEPfaktoru, pan Ing. Jan Daneš.

autor článku: Redakce DA