Komunální volby 2022: Jak vypadají kandidátky v obcích na Dobříšsku?
V podzimních komunálních volbách se bude rozhodovat o budoucím vedení obcí. Jak vypadají kandidátní listiny v obcích našeho regionu? Kde kandidují současní zastupitelé a kde se naopak objevují zcela nové tváře?
V rámci registračního úřadu Dobříš pro volby do zastupitelstev obcí, které se uskuteční na území České republiky ve dnech 23. a 24. září 2022, proběhlo losování čísel pro označení pořadí volebních stran na hlasovacích lístcích následovně:
Kandidátní listiny pro obce okolo Dobříše
Borotice
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Kristýna Krbcová |
2. |
JIŘÍ LIBÝ |
3. |
Ing. LUCIE ŠPÍNOVÁ roz.KOTTNAUEROVÁ |
4. |
MARCELA BÁROVÁ |
5. |
Mgr. Martina Patriková, DiS. |
6. |
ELIŠKA BŘÍŽĎALOVÁ |
7. |
Jiří ZBÍRAL |
8. |
Miroslav Patrik |
9. |
MICHAL ŽÁK |
10. |
Ing. Jana Lexová |
11. |
MARTIN ZAMAZAL |
12. |
MICHAL PETRÁK |
13. |
HANA HRUBÁ |
Čím
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Nezávislí kandidáti |
Daleké Dušníky
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
ANTONÍN ŠVAGR |
2. |
JIŘÍ SKUHROVEC |
3. |
Ing. RADKA MLÝNKOVÁ |
4. |
Ing. JAROSLAV DUFEK |
5. |
Mgr. PAVLA KADLECOVÁ |
6. |
JOSEF HÁJEK |
7. |
PETR KRAMATA |
8. |
JOSEF KRUBNER |
9. |
Ing. Roman Švagr |
10. |
Bc. Eva Chrpová |
Drevníky
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
RADEK SMĚLÝ |
2. |
Radek Skalický |
3. |
PETRA VODENKOVÁ |
4. |
Bc. MILOŠ VLČEK |
5. |
Ladislav Hrabík |
6. |
MICHAL ŠIMEK |
7. |
Stanislav Kubát |
Drhovy
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
PRO DRHOVY A HOMOLI |
2. |
Společně pro Drhovy a Homoli, Nový Dvůr a Budkovnu. |
Hříměždice
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Hasiči za rozvoj obce |
2. |
Sportovci za rozvoj obce |
Chotilsko
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Naděžda Janatová |
2. |
Lidským přístupem pro Občany a Obec |
3. |
PRO ROZVOJ A PROSPERITU OBCE |
Korkyně
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
KŘÍŽOV-KORKYNĚ 2022 |
2. |
SDRUŽENÍ KKP 2022 |
Malá Hraštice
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Za obec krásnější |
2. |
NAŠE HRAŠTICE |
3. |
Za rozvoj obce |
4. |
ZMĚNA PRO HRAŠTICI |
Mokrovraty
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Za rozvoj a modernizaci obce |
2. |
Slušnost a tradice |
3. |
Sdružení nezávislých kandidátů – Pro rozvoj obce Mokrovraty a Pouště |
Nečín
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Skaličtí |
2. |
Pro rozvoj obce Nečín |
Nová Ves pod Pleší
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Hasiči pro obec. |
2. |
Občanská demokratická strana |
3. |
Sportovci |
4. |
SDRUŽENÍ SPOLUPRÁCE S PODPOROU STAROSTŮ |
5. |
Nezávislí s podporou TOP 09 |
Nové Dvory
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
DAVID KODAD |
2. |
MIROSLAV KROPÍK |
3. |
Daniel DĚDINA |
4. |
PETR DĚDINA |
5. |
PETR BLECHA |
6. |
PETR VANDAS |
7. |
JAN HOŘÁK |
8. |
Jiří Hrbek |
9. |
PETRA ŠIKOLOVÁ |
10. |
HANA VANDASOVÁ |
11. |
Ing. JIŘÍ BLAŽEK |
12. |
Nové Dvory – místo pro spokojený život |
13. |
František Dědina |
Obořiště
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Svoboda a přímá demokracie (SPD) |
2. |
Nezávislí kandidáti Obořiště |
3. |
Správný směr napříč generacemi |
Ouběnice
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Radka ŠÍDOVÁ |
2. |
Ing. Iveta ŠTECHMÜLLEROVÁ |
3. |
Miloslav Hlinovský |
4. |
Ing. ZLATA KOUKOLÍČKOVÁ |
5. |
MARTINA ZELENKOVÁ |
6. |
ZDENĚK BUMBA |
7. |
Ing. RADEK NOVOTNÝ |
8. |
JIŘÍ VRÁBÍK |
9. |
VLADIMÍR HOŘÍNEK |
Rosovice
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
JEDNOTA NEZÁVISLÝCH |
2. |
Komunistická strana Čech a Moravy |
3. |
Sokol Rosovice |
4. |
SPOLEČNĚ PRO OBEC |
5. |
Pro naši obec |
6. |
NÁŠ VENKOV |
7. |
HASIČI ROSOVICE |
8. |
OBEC OBČANŮM |
Rybníky
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
SPOLEČNĚ PRO JEDNOTNOU OBEC |
Stará Huť
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Nezávislí pro Starou Huť |
2. |
Občanská demokratická strana |
Svaté Pole
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ I. |
Velká Lečice
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
Strana pro rozvoj obce Velká Lečice |
2. |
S Vámi pro Vás |
3. |
LEČICE SPOLU |
Voznice
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
SNKV (Sdružení Nezávislých Kandidátů Voznice) |
Županovice
Hlasovací číslo |
Jméno kandidáta/název strany |
1. |
JOSEF VELEBIL |
2. |
Pavel BURIAN |
3. |
MICHAL SKALICKÝ |
4. |
Petr Burian |
5. |
Petr Bumba |
6. |
Petr Dušek |
7. |
RENATA ŠTARMANOVÁ |
8. |
Lucie Velebilová |
9. |
Zdeněk Skopec |
10. |
JIŘÍ DUŠEK |