Dnes je čtvrtek 22. duben, svátek má Vojtěch,
je Světový den knihy a autorského práva.

bobcat.jobs.cz/vyroba/#volna-mista

VIDEO: Dobříšsko Aktuálně pokořilo TEPfaktor!

přidáno: 05. 03. 2016

Dobříšsko Aktuálně vám každý den přináší řadu informací z vašeho města a okolí - články, videa, reportáže. Tentokrát jsme si pro vás připravili pořádnou dávku adrenalinu, za kterou jsme vyrazili do chotilského centra TEPfaktor.

V srpnu tomu budou čtyři roky, co se pro veřejnost otevřela brána TEPfaktoru. Prostory původně staré bramborárny se tak proměnily v pevnost, která v sobě ukrývá jak jinak, než truhlu s pokladem!

Abyste se k truhle s pokladem dostali, musíte překonat nástrahy pevnosti, které nejsou vždy úplně jednoduché. Celkem na vás čeká pětadvacet úkolů, u kterých budete potřebovat především zručnost, sílu, trpělivost a logické uvažování! A právě tady platí více než kdy jindy heslo: Jeden za všechny a všichni za jednoho!

Podívejte se v následujícím videu na to, jak to v TEPfaktoru probíhá:

Hra je určena dětem od 10 let (6 let v doprovodu rodičů), věkový limit, do kolika let můžete TEPfaktor zkusit pokořit, není dán, neboť každým dnem pracovníky TEPfaktoru překvapují návštěvníci se stále vyšším věkovým indexem.

Celá hra vám zabere v průměru tři až čtyři hodiny. Ale jsou i tací, kteří TEPfaktor pokořili za téměř dvě hodiny. Rekordem však zůstává 22 minut, v tomto čase dokáží jeho autoři a realizátoři zdolat všechny připravené úkoly.

Pokud tedy patříte mezi nadšence sportovních aktivit, rádi zkouší nové věci, umíte pracovat ve skupině a adrenalin vám není cizí, pak neváhejte a udělejte si výlet do TEPfaktoru!

Více informací najdete na webových stránkách nebo na emailu.

autor článku: Barbora Havlíčková, kamera: David Čermák