Dnes je úterý 27. únor, svátek má Alexandr.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Lednové novinky z Rodinného centra Dobříšek

přidáno: 23. 01. 2023

RODINNÉ CENTRUM DOBŘÍŠEK OD 6. ÚNORA 2023 STARTUJE KURZY V NOVÉM POLOLETÍ!

Neváhejte se podívat na program plný oblíbených i netradičních kurzů Rodinného centra Dobříšek, které jsme pro vás v tomto semestru připravili a které jsou určeny pro všechny napříč generacemi. V případě volné kapacity kroužků vám rádi umožníme navštívit ukázkovou hodinu, abyste si sami mohli vyzkoušet, zdali vás to s námi bude bavit.

Registrace do JARNÍHO SEMESTRU 2023 jsou spuštěny a my věříme, že naše nabídka kroužků vás potěší. Pololetí začínáme prvními lekcemi v týdnu od 6. února 2023.


Více zde: RC Dobříšek, z. s. - Kurzy (webooker.eu)

 

Po celý rok 2023 pro vás budeme chystat také mnoho zajímavých přednášek a akcí, na kterých se s vámi rádi uvidíme

Zde jsou nejbližší z nich:

7. února 2023 od 19:00 hodin přednáška na téma Respektujeme psychomotorický vývoj dítěte s Lucií Krasanovskou Špačkovou

  • Lucie Krasanovská Špačková vás provede specifiky vývoje dítěte od narození do 18. měsíců věku. Řekne vám například, jak spolu souvisí vývoj a podněty, které mohou rodiče miminku zprostředkovat a mnoho dalšího. Pokud Vás téma oslovilo, pak více naleznete zde: RC Dobříšek, z. s. - Přihlášení na kurz (webooker.eu)

13. února 2023 od 16:30 hodin setkání s MUDr. Petrou Pelikánovou na téma Prevence dětských úrazů a 1. pomoc pro rodiče

  • MUDr. Petra Pelikánová Vám přiblíží specifika akutních stavů a poranění - ukážeme si, jak se na takové situace připravit. Bude zde praktický nácvik první pomoci, její správný postup a pořadí, resuscitace, ošetření krvácení a spousta dalších velmi užitečných informací.
  • Po skončení kurzu je možné vystavení certifikátu o jeho absolvování. Více pod tímto odkazem: RC Dobříšek, z. s. - Přihlášení na kurz (webooker.eu)

Kompletní informace naleznete vždy na stránkách našeho rezervačního systému: 

autor článku: Tým Rodinného centra Dobříšek