Dnes je čtvrtek 13. srpen, svátek má Alena,
je Den leváků.

Náš region

Skřítkov zve na listopadové akce pro dospělé

přidáno: 08. 11. 2019

Samozřejmě... Skřítkov je v první řadě místo pro děti. V listopadu zde ale chystají akce i pro dospělé. Co se tu bude dít?

Jarmark HAND MADE

Víte, kolik lidí v našem regionu něco hezkého tvoří? 

My neznáme počet těchto šikovných lidí… ale malou skupinku jsme oslovili a připravujeme pro vás 2. ročník Jarmark HAND MADE, který se uskuteční 15. listopadu 2019 od 15:00 hod.

Můžete se těšit na originální a jedinečné oblečení pro děti, dárkové předměty - dekorace, náušnice, látkové hračky, polštáře, bytové doplňky, mýdla a mnoho dalšího zboží. Součástí Jarmarku bude i mini dílnička, kde si (nejen) děti můžou něco hezkého vytvořit. A celý prodej u stolečku Srdeční záležitosti půjde na zvířátka.

Přijde a nakupte krásné dárky nejen k Vánocům.

Tvoření adventních věnců

Přijďte si do Skřítkova vyrobit svůj vlastní adventní věnec! 

V tomto dvouhodinovém pracovním kurzu se seznámíme nejenom s trendy pro letošní Vánoce. V praxi si vyzkoušíte výrobu svého vlastního adventního věnce pod dohledem zkušené floristky z květinářství Letizia. Na výběr bude široká škála floristického materiálu. Dekorace si vytvoříte dle vašeho vkusu a oblíbené barvy.

Cena zahrnuje potřebný materiál k výrobě adventního věnce z interiérové neopadavé chvoje, svíčky a materiál na dozdobení.  Tvoření proběhne dne 29. listoapdu 2019 od 17:00 hod. ve Skřítkově. Cena kurzu je 800 Kč (velký adventní věnec Ø 32 cm), 600 Kč (malý adventní věnec Ø 27 cm).

Přihlášení na info@skritkov.com nebo na tel. č. 774 314 249. Těšíme se na vás!

Sledujte naše webové stránky a facebook, ať Vám nic neunikne!

autor článku: Ing. Anna Englártová - za tým Skřítkova