Dnes je čtvrtek 2. únor, svátek má Nela,
je Světový den mokřadů.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Dobříšský Nízkoprahový klub Terén funguje pro děti i o prázdninách

přidáno: 13. 08. 2019

Nízkoprahový klub Terén je zařízení přístupné pro děti a mládež ve věku od 11 do 18 let z Dobříše a blízkého okolí. Klub je otevřen nejen v týdnu, ale pro děti připravují pracovnice i další akce, a to například v podobě příměstského tábora.

V Dobříši se v červenci konal již tradičně příměstský tábor nízkoprahového klubu Terén. 12 statečných účastníků si během 5 dnů užilo 50 hodin zábavy. Na adventure golfu jsme trefili 216 jamek, ozdobili si tašky nebo batůžky 61 knoflíky. Ušli skoro 50 kilometrů, během kterých jsme 26 krát řekli, že nás bolí nohy. Nejméně 100 krát sjeli tobogán v berounském bazénu, dali si celkem18 zmrzlin a viděli nebo vyzkoušeli 82 exponátů v iQportu. Snědli 2,3 kilogramů řízků, zhlédli 118 minut pohádky Lví král, 19 krát se schovali před partyzány, předali si 64 krát klíště a nespočetně krát se bavili. No zkrátka, byla to jízda, moc jsme si to užili a těšíme se na příští léto! Které bude za… 525 600 minut.

Další fotky můžete vidět na našem Facebooku

Navštívit nás můžeme i o prázdninách, a to v pondělí, úterý, čtvrtek od 12:00 do 18:00, ve středu od 14:00 do 16:00. Najdete nás na adrese Jáchymovská 1869 (vedle kotelny). Klub Terén je určen pro mladé ve věku 11 až 18 let nejen z Dobříše, ale i okolních vesnic. Máme zde k dispozici PC, stolní fotbálek, kulečník, velký výběr deskových her ad. A to vše zdarma! Potkat se tu můžete se třemi pracovnicemi Kiki, Luckou a Radkou, které vám rády pomohou, poradí nebo jen vyslechnou. Přijď i ty hodnotně vyplnit svůj volný čas. Těší se na vás tým Nízkoprahového klubu Terén. Za podporu děkujeme městu Dobříš, Ministerstvu práce a sociálních věcí, Středočeskému kraji a MAS Brdy Vltava.

autor článku: Radka Kočová - pracovnice v sociálních službách klub Terén Dobříš