Dnes je sobota 18. září, svátek má Kryštof.

www.hfad.cz/

Rodinné centrum Dobříšek: Novinky a příjemné zprávy i v této náročné době

přidáno: 24. 02. 2021

Dobříšek zůstává stále z důvodu vládních nařízení uzavřen, ale přesto připravuje aktivity, které lze realizovat v online režimu.

Keramika online pro děti i dospělé

Kromě pokračování Keramiky online pro děti nabízíme také Keramiku online pro dospělé, která je zpříjemněním a relaxem všedních pracovních dní. Nově také spouštíme Kreslení komiksu online pro děti ve věku 8–12 let. V případě zájmu rádi realizujeme tento kurz také pro starší děti či pro dospělé.

Úspěšně probíhá také kreativní a venkovní hra skřítka Dobříška. Také touto cestou moc děkujeme všem pomocníkům! Se skřítkem se nevidíte naposledy, už brzy ho potkáte znovu, ale tentokrát v jiné formě – určitě se můžete těšit!

Příměstské letní tábory 2021

S radostí také oznamujeme spuštění registrací na příměstské letní tábory. Věříme, že se uskuteční stejně jako minulý rok. Abychom zmírnili vaše případné obavy, nabízíme 100% vrácení částky v případě, že budou tábory zrušeny z důvodu vládních nařízení. My už se těšíme, co vy?

Už znáte naši příručku pro rodiče?

Koronavirová epidemie a její dopad na rodinu - příručka pro rodiče. Jde o projekt určený všem rodinám na pomoc v této náročné době. Příručka je zdarma ke stážení a šíření na našem webu, díky laskavému sponzorství Tiskárny Dvořák bylo vytištěno také 100 výtisků, které byly postupně distribuovány na různá místa, např. do komunitního centra Svět dobrých lidí.

Stále probíhají také přednášky a možnost konzultací s odborníky na nejrůznější témata z oblasti výchovy, rodiny a závislostí.

Rodinné centrum Dobříšek, z. s. 

autor článku: Mgr. Veronika Liotard - Rodinné centrum Dobříšek