Dnes je sobota 3. prosinec, svátek má Svatoslav,
je Mezinárodní den zdravotné postižených .

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Rodinné centrum Dobříšek startuje další semestr a hledá nového koordinátora

přidáno: 08. 09. 2022

Léto je za námi a my se na Vás už moc těšíme, semestr začíná 19. ZÁŘÍ 2022! Máme pro vás připraveny kroužky z našich stálic, ale také spoustu úžasných novinek pod vedením ještě úžasnějších lektorů.

Velkou novinkou od 22. září 2022 bude využití našeho centra pro COWORK a to společně s vašimi dětmi! Každý čtvrtek a pátek dopoledne si děti mohou přijít pohrát do naší plně vybavené herničky a vy můžete v klidu pracovat v technicky připravené učebně. To vše s šálkem kávy nebo čaje v ruce zdarma. 

Za pár dnů nás čeká velmi přínosná přednáška Jak přežít období vzdoru pod vedením rodinné a výchovné poradkyně Kateřiny Neubauerové, která se zaměří na zvýšení kompetencí rodičů a informování, jak postupovat, když má dítě např. hysterický záchvat, a i jak takovému záchvatu předcházet. Neváhejte a 12. září 2022 v 19:00 hod. se na vás budeme těšit.

Vše potřebné naleznete jako vždy na našem webu: Rodinné centrum Dobříšek (webnode.cz) nebo přímo v registračním systému: RC Dobříšek, z. s. - Kurzy (webooker.eu)

Rodinné centrum Dobříšek aktuálně hledá nového koordinátora

Víte, že koordinátorka Veronika by moc ráda předala vedení RC Dobříšek do zodpovědných a šikovných rukou člověka, který bude plný energie a nadšení?

Hledáme tedy nového koordinátora! Není důležité, co bude mít daný člověk na papíře, ale v srdci a hlavě. Dva roky vedení pod Veronikou se celé centrum posunulo zase o kus dál, přesto je prostor na mnoho dalších nápadů. Máte nápady a chuť?

Neváhejte se nám přihlásit!

autor článku: redakce DA (zdroj: www.dobrisek.webnode.cz)