Dnes je sobota 18. září, svátek má Kryštof.

www.hfad.cz/

Vydejte se s dětmi za velikonoční hrou do jedlového hájku

přidáno: 31. 03. 2021

Velikonoce se blíží a s krásnou hrou pro celou rodinu přichází Rodinné centrum Dobříšek. Nejen, že můžete vyhrát zlatý poklad, ale ještě si užijete nádherné prostředí nového jedlového hájku v Dobříši.

Pojďte si zahrát hru v krásném novém jedlovém parku a vyhrát zlatý poklad!

Přijít zahrát si můžete 4. a 5 dubna. Hra bude spuštěna vždy od rána do soumraku. Pro zlatý poklad si pak budete moci přijít až do 7. dubna 2021.

Jak hrát?

Vytiskněte si list pro zapsání výsledků a vyražte na procházku do jedlového parku, který se nachází vedle parkoviště u brány do anglického parku. V jedlovém parku budou od 4. do 5. dubna rozmístěna papírová vejce zavěšená na stromech, na kterých naleznete různá zvířátka. Ta zapište či zakreslete do vytištěného listu. Zkuste najít všechny či alespoň 5 z 10! Výsledek pak vyfoťte a pošlete na info@dobrisek.cz. Po kontrole vám pošleme do 24 hodina informaci, kde nalézt závěrečný zlatý poklad.

Prosíme, v jedlovém hájku se pohybujte pouze po stezkách, není třeba chodit mimo ně. S sebou vezměte tužku a něco pevného, ať se na papír lépe píše/kreslí.

Krásné Velikonoce!

Procházka s Dobříškem

Mimo naši hru vás zveme ještě na procházku, kterou můžete absolvovat kdekoliv a zpříjemnit si ji úkoly, které jsme pro vás připravili. 

autor článku: Mgr. Veronika Liotard - Rodinné centrum Dobříšek