Dnes je sobota 3. prosinec, svátek má Barbora.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Veselé rozloučení s létem v Dobříši se koná na sv. Václava!

přidáno: 15. 09. 2022

Animátoři z Veselé rodiny chystali na začátek září v Dobříši akci plnou aktivit a zábavy pro malé i velké, ale ta musela být bohužel z důvodu nepříznivého počasí na poslední chvíli zrušena. Veselé rozloučení s létem se tak přesunulo na středu 28. září 2022. Organizátorky slibují ještě bohatší program a konání akce za každého počasí!

„To, že jsme museli akci v pátek zrušit nás neskutečně mrzelo. Věřte, že jsme se rozhodovali do poslední chvíle, a ještě po průtrži mračen, která přišla, jsme hrozně moc váhali, zda akci přeci jen neudělat. Na místě však zůstaly obrovské louže, travnaté plochy byly promáčené a my se báli kromě mnoha věcí i faktu, že by se tu mohlo někomu něco stát,“ řekla ke zrušení akce její hlavní organizátorka Denisa Havlíčková.

Animátoři z Veselé rodiny však našli nový termín a společně se všemi partnery akce připravují Veselé rozloučení s létem v Dobříši na středu 28. září 2022 od 13:00 hod. opět u sportovní haly. V případě nepříznivého počasí mají však tentokrát rezervovanou sportovní halu a zajištěnou tak případnou mokrou variantu akce.

„Přijďte si s námi užít krásné svatováclavské odpoledne plné zábavy a aktivit pro děti, rodiče i prarodiče. Připravený bohatý program nyní ještě ladíme a doplňujeme, abychom vynahradili všem zrušený termín a akci si o to více užili,“ říká veselá animátorka Sára Zemanová.

Co vše na akci uvidíte, zažijete, ochutnáte, uslyšíte, …?

Veselý program pro všechny děti i dospělé bude nabitý k prasknutí a jeho návštěvníci se mají opravdu na co těšit! Animátoři budou s dětmi tančit, soutěžit, hrát si a rozdávat spoustu krásných odměn. Návštěvníci se mohou mimo jiné těšit na živou hudbu v podání kapely Marion, Cecilku a její interaktivní klauniádu a … to prý bude velké překvapení pro všechny.

Občerstvení pro děti i dospělé bude zajistí Tankovna Modrá Kočka a děti jistě ocení i  novinku v podobě Veselé cukrové vaty.

Zábavná stanoviště Veselé rodiny

Animátoři z Veselé rodiny na tuto akci připravili několik svých vlastních stanovišť. Chybět tak nebude oblíbené malování na obličej nebo třpytivé tetování. Menší i větší holky a kluci se mohou těšit na opičí dráhu za jejíž proběhnutí dostanou sladkou odměnu a na akci nebudou chybě ani skákací hrady. Připravena bude také tvořivá dílna nebo originální foto-koutek.

„Nově chystáme stánek v podobě cosplay, ve kterém bude pro děti připraveno spoustu zajímavých věcí včetně tematických aktivit a opravdových superhrdinů,“ prozrazuje za organizační tým Klára Špínová.

K Veselému rozloučení s létem se letos navíc připojují další partneři, kteří pro děti i dospělé přivezou zajímavé aktivity všeho druhu a krásné dárky. „Znovupozvání na akci přijali naši přátelé z Auto-Poly PříbramBezedné misky a Pesoklubu DobříšFunkolórky a Selly.cz. Moc si vážíme jejich podpory a můžeme prozradit, že pro návštěvníky mají připravené opravdu nádherné věci,“ dodává Denisa.

Veselé rozloučení s létem v Dobříši se koná díky finanční podpoře Středočeského kraje a vstup je pro všechny zcela zdarma!

Více o programu a dalších podrobnostech k akci se dozvíte

V nové události Veselé rozloučení s létem, na facebookové stránce Veselá rodina nebo na www.veselarodina.org.

autor článku: redakce DA