Dnes je sobota 18. září, svátek má Kryštof.

www.hfad.cz/

Zdravíme z Dobříšku! Pojďte si s námi užít čarodějnice i svátek lásky!

přidáno: 28. 04. 2021

Osobně se stále sejít nemůžeme, ale to nám nezabrání připravit pro vás venkovní hry a sejít se alespoň online!

Stále nám není umožněno otevřít, proto jsme veškeré síly vrhli do nových akcí a her, které lze realizovat i při restrikcích.

Čarodějnice na pohádkové stezce nebo tvořivě

Vydejte se s námi po naší pohádkové stezce s názvem Hon na čarodějnice. Otestujte si své znalosti o pohádkových čarodějnicích z oblíbených filmů a pohádek a získejte odměnu! Starším dětem, které mají pro strach uděláno, navrhujeme stezku realizovat při setmění. A kdo raději tvoří může se k nám přidat 1. května k čarodějnému tajemnému tvoření s Luckou.

Pohádková stezka: Hon na čarodějnice

Pojďte si užít pohádkovou stezku, která bude probíhat v přírodě na Dobříši. Po zaslání vyplněného listu s odpovědmi na náš e-mail info@dobrisek.cz na vás bude čekat tématická odměna. Není nutné zodpovědět všechny otázky, odměnu si zaslouží každý, kdo se zúčastní!

Před zahájením hry doporučujeme zhlédnout či si připomenout všechny pohádky vypsané na letáku.

Informaci o umístění odměny naleznete po zaslání vyplněných odpovědí. Odměny budou k vyzvednutí až do 5. května 2021.

Čarodějnické tvoření

Stále ještě není možné sejít se osobně, ale to nám nezabrání sejít se alespoň online! Čarodějné tajemné tvoření s Luckou si určitě užijete i tak.

Balíčky s materiály na tvoření už pro vás máme připravené. Stačí se k nám jen přidat. Víkendová předpověď počasí hlásí déšť, takže tvoření je skvělý plán na doma, co říkáte?

Nutné je registrovat se předem:

 

Srdečný první máj

První máj je krásný čas plný lásky, rozkvetlých třešňových květů a pohody. Oslavte ho s námi v rámci akce Srdečný první máj! Vyrobíme si každý vlastní papírové srdíčko a spolu s věnováním ho vyvěsíme celému světu na odiv! Dobře, možná ne celému světu, ale Dobříš není malé město.

Deníček pro maminku

Den matek vychází na neděli 9. května a my pro vás připravili soutěž pro zpříjemnění rodinných chvil. Individuální, ale o to krásnější akce, která může probíhat za dveřmi každého domova, to je Deníček maminky.

Pojďte si zasoutěžit a poznat svou maminku ještě lépe! Stáhněte si a vytiskněte Deníček, na který zaznamenejte nějakou příhodu z dětství maminky. Můžete ji napsat či namalovat. Když nám příspěvek zašlete 9. května na info@dobrisek.cz zůčastníte se slosování o láskyplný balíček. Krásný den maminek!

A co jiného lze dělat s Dobříškem?

Stále nám také běží mnoho online kurzů, například další cyklus Předporodního kurzu s porodní asistentkou s dotací města Dobříše startuje 5. května 2021, dále stále běží i Malování pro seniory, Tvůrčí psaní, Talentová přípravka, Předškolák, Práce na PC pro seniory, Keramika pro děti, Keramika pro dospělé a jazykové kurzy Francouzština a Angličtina pro dospělé a dále také Němčina pro děti.

V rámci příměstských táborů v tuto chvíli na některých turnusech máme téměř obsazeno, doporučujeme s případnou registrací neváhat. Vypadá to, že tábory bude možné realizovat, i přesto nabízíme 100% garanci vrácení peněz v případě, že by vládní opatření realizaci táborů zakázala. Děti zažijí skvělé dobrodružství v rámci našich turnusů: Řemeslný tábor, Cesta za dobrodružstvím, Můj první tábor, Kouzelný svět, Malý velký kutil, Letem světem s mistrem Paletou a Vesmírné putování s Malým princem.

A pšt! Na úterý 1. června připravujeme venkovní piknikovou akci na Den dětí plnou her, zábavy a dobrot!

Srdečně zdraví tým RC Dobříšek!

autor článku: kolektiv Rodinného centra Dobříšek