Dnes je neděle 14. duben, svátek má Vincent,
je Světový den monitoringu diabetiků.

Homepag

REDAKCE

Dobříšsko aktuálně je informační portál pro Dobříš a okolí. Cílem našeho internetového média je každodenně informovat širokou veřejnost o aktualitách, věcně, zajímavě, zábavně a čtivě.

Co nabízíme

  • Aktuality z našeho města, zprávy z našeho regionu, články z oblasti kultury, videoreportáže
  • Informace a výsledky ze sportu, zajímavosti, rozhovory s lidmi z Dobříše a okolí
  • Kalendář událostí a akcí v okolí, městský rozcestník (seznam firem, institucí, řemeslníků, podnikatelů)

Náš tým redaktorů pro Vás denně připravuje články, zprávy i živé reportáže ze života a dění v Dobříši i okolí. Články z oblasti sportu, kultury i další zajímavosti, stejně jako zprávy z našeho města nebo rozhovory se zajímavými osobnostmi. Tvoříme každodenní „žijící“ médium s jehož webovými stránkami současně funguje také facebookový profil Dobříšsko aktuálně.

Dobříšsko aktuálně je vedeno jako nezisková organizace, která je otevřená široké veřejnosti a spolupráci. Rádi zveřejníme články a příspěvky od organizací, spolků i soukromých subjektů. Chceme žít ve městě, kde to žije.

Máte chuť vyzkoušet si práci redaktora, chcete reklamu, chcete zveřejnit Vaši akci, máte náměty na zlepšení naší činnosti či cokoli jiného? Neváhejte a kontaktujte nás…

Informace pro čtenáře k nařízení EU o GDPR

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „Nařízení“) upozorňujeme naše čtenáře, že za obsah jednotlivých článků včetně uvedených osobních údajů je zodpovědný uvedený autor. Případné žádosti o smazání Vašich osobních údajů uveřejněných naší redakcí můžete zasílat na e-mail: redakce@dobrisskoaktualne.cz.

Ve smyslu výše uvedeného nařízení se tato možnost netýká reportáží, videoreportáží, fotografií a článků vycházejících z podstaty informačního portálu.
Nařízení přichází v ČR v platnost od 25. května 2018 a tak všechny materiály vydané na webu www.dobrisskoaktualne.cz před tímto datem jemu nepodléhají.

GDPR - Vnitřní předpis Dobříšska aktuálně

Stáhnout vnitřní předpis.

Redakce Dobříšska aktuálně:
Denisa Havlíčková
+420 731 619 667
redakce@dobrisskoaktualne.cz

REDAKTOŘI