Dnes je středa 23. říjen, svátek má Theodor.

Homepage

REDAKCE

Dobříšsko aktuálně je informační portál pro Dobříš a okolí. Cílem našeho internetového média je každodenně informovat širokou veřejnost o aktualitách, věcně, zajímavě, zábavně a čtivě.

Co nabízíme

  • Aktuality z našeho města, zprávy z našeho regionu, články z oblasti kultury, videoreportáže
  • Informace a výsledky ze sportu, zajímavosti, rozhovory s lidmi z Dobříše a okolí
  • Kalendář událostí a akcí v okolí, městský rozcestník (seznam firem, institucí, řemeslníků, podnikatelů)

Náš tým redaktorů pro Vás denně připravuje články, zprávy i živé reportáže ze života a dění v Dobříši i okolí. Články z oblasti sportu, kultury i další zajímavosti, stejně jako zprávy z našeho města nebo rozhovory se zajímavými osobnostmi. Tvoříme každodenní „žijící“ médium s jehož webovými stránkami současně funguje také facebookový profil Dobříšsko aktuálně.

Dobříšsko aktuálně je vedeno jako nezisková organizace, která je otevřená široké veřejnosti a spolupráci. Rádi zveřejníme články a příspěvky od organizací, spolků i soukromých subjektů. Chceme žít ve městě, kde to žije.

Máte chuť vyzkoušet si práci redaktora, chcete reklamu, chcete zveřejnit Vaši akci, máte náměty na zlepšení naší činnosti či cokoli jiného? Neváhejte a kontaktujte nás…

Informace pro čtenáře k nařízení EU o GDPR

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „Nařízení“) upozorňujeme naše čtenáře, že za obsah jednotlivých článků včetně uvedených osobních údajů je zodpovědný uvedený autor. Případné žádosti o smazání Vašich osobních údajů uveřejněných naší redakcí můžete zasílat na e-mail: redakce@dobrisskoaktualne.cz.

Ve smyslu výše uvedeného nařízení se tato možnost netýká reportáží, videoreportáží, fotografií a článků vycházejících z podstaty informačního portálu.
Nařízení přichází v ČR v platnost od 25. května 2018 a tak všechny materiály vydané na webu www.dobrisskoaktualne.cz před tímto datem jemu nepodléhají.

GDPR - Vnitřní předpis Dobříšska aktuálně

Stáhnout vnitřní předpis.

Redakce Dobříšska aktuálně:
hlavní redaktorka – Kamila Paulová
+420 721 681 030
redakce@dobrisskoaktualne.cz

REDAKTOŘI

Fotografie - Kamila Paulová

Kamila Paulová

hlavní redaktorka

Studentka gymnázia, která by ráda pokračovala na VŠ zaměřenou na mediální studia. Vyzkoušela si práci ve zpravodajství v televizi Prima, moderování školních akcí, účast v soutěži Mladý Demosthenes a psaní článků do školního časopisu. Pracuje také pro Aerobik studio Orel Dobříš, kde je lektorkou dětského kurzu, píše měsíční zprávy a spravuje facebook.

Fotografie - Denisa Havlíčková

Denisa Havlíčková

zástupce šéfredaktorky

Vedoucí dětských sportovních kurzů v Aerobik studiu Orel Dobříš, ředitelka organizace Veselá rodina, která pořádá akce pro rodiny s dětmi. Od roku 2014 je zastupitelkou Města Dobříš pro oblast kultury a sportu. Denisa věří, že důležité je dělat věci hlavně s radostí a úsměvem.

Fotografie - Jitka Doubravová

Jitka Doubravová

life style a kultura

Letos dokončuje VOŠ obor Sportovní managament. Od 05/2014 dělá fotbalovou reportérku a v marketingu klubu 1. FK Příbram. Stala se šéfredaktorkou internetového portálu Příbram žije, což jí maximálně naplňuje. Zároveň nárazově pracuje pro regionální televizi Fonku. Jejími koníčky jsou práce, sport (běh, fitness, tenis) a fotbal (pouze pasivně a pracovně).

Fotografie - Petr Kadlec

Petr Kadlec

Dobříš v historii

Dlouholetý předseda Okrašlovacího spolku města Dobříše se zájmem o historii města Dobříše a okolí. Je autorem více jak 12 publikací z Dobříše a Nového Knína. K tomu léta přispívá do Dobříšských listů a Novoknínského zpravodaje. Navíc s velkým zájmem o vojenskou historii a cestování.

Fotografie - Michaela Rozšafná

Michaela Rozšafná

Zámek Dobříš

Vystudovala žurnalistiku a mediální studia na FSV UK v Praze. Pochází od Dobříše, nyní pracuje v mediální agentuře v Praze. Má zkušenosti s prací v regionálním Deníku, MF Dnes, Lidovky.cz, časopise Téma aj. Sedmým rokem spolupracuje se zámkem Dobříš. Mezi její největší koníčky patří turistika, cyklistika, plavání, četba, psaní a volný čas tráví nejraději v přírodě.

Fotografie - Zdeňka Žádníková Volencová

Zdeňka Žádníková Volencová

redaktorka

Herečka Dejvického divadla v Praze a zakladatelka Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové, který mimo jiné dlouhodobě financuje či podporuje projekty a aktivity na Dobříši. Zdenka je čtyřnásobnou maminkou a také moderátorkou a autorkou dětské knihy a básnické sbírky. Zdenka je člověkem, který ctí význam slov čest a pravda.

Fotografie - Tomáš Kozohorský

Tomáš Kozohorský

kameraman a fotograf

Student Střední Průmyslové školy v Příbrami se zaměřením na Automatizaci a Počítačové Technologie. Současně studuje Uměleckou fotografii a věnuje se zakázkové video tvorbě.

Fotografie - Matěj Kůs

Matěj Kůs

kameraman a fotograf

Student Gymnázia Karla Čapka v Dobříši, nadšený fotograf a filmař, má za sebou natáčení různých akcí jak pro školu tak i pro firmy a podnikatele. Věnuje se umění ze všech možných směrů, uvažuje o dalším postupu na FAMU nebo na jiné umělecké obory a rád by získal další cenné zkušenosti.