Sport

Nepříznivá série dobříšských fotbalových proher pokračuje

přidáno 23. 10. 2018 | Sport
Přijde zlom v příštích zápasech? (foto: Helena Hurabová)

Série neúspěchů domácích hráčů pokračovala i další víkend soutěží. V poměrně vyrovnaném utkání rozhodly chyby na straně domácích, kterých dokázali berounští hráči využít. číst článek

Oběma dobříšským týmům se o víkendu nedařilo (foto: Helena Hurabová)

Chyby ve druhé půli sobotního fotbalového zápasu rozhodly o výsledku

přidáno 16. 10. 2018 | Sport

Na hřiště nováčka divize odjeli dobříšští fotbalisté se snahou odvézt si nějaký bod. Soupeř byl určitě hratelný. Po první půli to vypadalo nadějně, ale ve druhém poločase předvedli domácí hráči... číst článek

Zaplněná hala z minulého ročníku (foto: Archiv akce MMA)

Soutěž o vstupenky na sobotní slavnostní galavečer MMA konaný v Dobříši

přidáno 10. 10. 2018 | Sport

Už tuto sobotu 13. října od 18:00 hod. proběhne v dobříšské sportovní hale turnaj pod pravidly MMA. K vidění bude dvanáct zápasů nejtvrdšího bojového sportu planety. Nenechte si sobotní klání ujít!... číst článek

O víkendu se oba dobříšské týmy utkaly s týmy z Hořovicka (foto: Helena Hurabová)

V sobotním fotbalovém zápasu A-týmu s Hořovickem rozhodla třináctá minuta

přidáno 09. 10. 2018 | Sport

Sice již s omilostněnými Karasem a J. Šrainem, ale stále bez Maryšky a nově i Dorta nastoupili dobříšští fotbalisté k dalšímu diviznímu utkání. Zápas A-týmu před výbornou návštěvou, zásluhou i... číst článek

Dobříšští z A-týmu bojovali o body během penalt (foto: Helena Hurabová)

O víkendu na dobříšské fotbalové hráče z A-týmu čekaly penalty

přidáno 02. 10. 2018 | Sport

Bez Maryšky, Lišky, Horáčka a dvou potrestaných hráčů odjeli dobříšští fotbalisté z A-týmu na hřiště lídra divizní soutěže skupiny A. Tato skutečnost nabudila hosty k zodpovědnému výkonu. Přestože... číst článek

Víkendové fotbalové zápasy (foto: Helena Hurabová)

Sobotní zápas fotbalového A-týmu rozhodly nejen chyby v rozehrávce

přidáno 24. 09. 2018 | Sport

Přestože se dobříšským hráčům z A-týmu herně na domácí půdě příliš nedaří, do této doby na svém hřišti nezaznamenali porážku. To se změnilo v sedmém kole. I když se domácí brzy ujali vedení, chyby... číst článek

Cílem závodu proběhlo 1088 závodníků (foto: OK Dobříš)

Více než tisícovka orientačních běžců závodila u Nového Knína

Prvního podzimního kola krajského poháru v orientačním běhu, který pořádal OK Dobříš v sobotu 22. října, se zúčastnilo přes 1000 závodníků ve všech věkových kategoriích. Speciální prémii pro... číst článek

Připraveny byly běhy i pro malé děti (foto: VDN Promo)

Běhu města Dobříše se zúčastnilo přes 400 běžců!

přidáno 20. 09. 2018 | Sport

V neděli se na Dobříši konal druhý obnovený ročník Běhu města Dobříše. Startovní čarou proběhlo přes 400 běžců. Velký zájem byl o všechny běžecké kategorie. Letos byl závod zařazen do Brdského... číst článek

Přijďte si celá rodina o víkendu zazávodit (foto: OK Dobříš)

Orientační závod v atraktivním prostoru u Nového Knína

Další ze série orientačních závodů pořádaných OK Dobříš se koná v září, tentokrát poprvé přímo na kraji Nového Knína. Závod je součástí krajského poháru, připravené jsou ale i tratě pro veřejnost a... číst článek

Dobříšští z A-týmu slavili výhru (foto: Helena Hurabová)

O dvou bodech pro dobříšský A-tým rozhodla až sedmá série penalt

přidáno 18. 09. 2018 | Sport

V souboji dvou týmů středu tabulky ukázali dobříšští fotbalisté z A-týmu, že se jim lépe hraje na soupeřově půdě. Přestože v poločase prohrávali, dobrým výkonem hlavně v úvodu druhé části zápasu,... číst článek

Běžet mohou děti i dospělí (foto: VDN Promo)

Auto na víkend a další krásné ceny můžete vyhrát na Běhu města Dobříše

přidáno 12. 09. 2018 | Sport

Už tuto neděli 16. září se uskuteční 2. ročník Běhu města Dobříše a vítáni jsou jak malí, tak i velcí běžci. Pro letošní ročník jsou připraveny krásné a hodnotné ceny, které darovalo nejen město... číst článek

Sobotní zápas proti Přešticím (foto: Helena Hurabová)

Sobotní fotbalový zápas „A“ týmu se rozhodl až v posledních deseti minutách

přidáno 11. 09. 2018 | Sport

Kdo přišel na zápas divizní soutěže „A“ týmu až na posledních deset minut, nemusel litovat. Do té doby se hrál nezáživný fotbal s minimem šancí. Domácí hráči kombinovali daleko od brány a pokusy o... číst článek