Dnes je čtvrtek 28. březen, svátek má Soňa,
je Den učitelů v ČR.

Příbramský klub Oxygen má čerstvé vicemistryně světa ve step aerobiku

přidáno: 31. 10. 2018

Dívky z Oxygenu Příbram si přivezly stříbrné medaile z mistrovství světa. Šampionát ve sportovním aerobiku a fitness týmech se konal 16. - 19. října v holandském Leidenu.

Sportklub Oxygen měl zastoupení hned ve třech kategoriích step aerobiku, a to v kategoriích kadet (11-13 let), junior (14-16 let) a také v nejsledovanější kategorii dospělých (17 a více let). Tato kategorie byla napjatá až do samého konce, kdy se proházelo pořadí výsledků oproti semifinálovému kolu, ale dívky z Oxygenu dokázaly potvrdit svůj výkon a staly se vicemistryněmi světa 2018. Příbram se tak může pyšnit stříbrnými medailistkami z mistrovství světa, a to jmenovitě – Karolína Fenclová, Helena Hejduková, Jana Dandová, Tereza Mrázková, Olga Vlková, Tereza Pánová a Daniela Chlebnová, která v kategorii step aerobiku získala již šest titulů mistra světa. V juniorské kategorii si brousily zuby na medaili dívky z juniorského týmu a ve velké konkurenci si odvezly nakonec čtvrté místo. Pro děvčata z nejmladšího kadetského týmu to byla první zkušenost na světovém šampionátu a odvezly si také krásné čtvrté místo. Trenérky Lucie a Lenka Chlebnovi jsou s finálovými výkony svých svěřenců velice spokojené a nyní se již soustředí na nadcházející sezónu 2019 a kdo ví, třeba to opět cinkne.

autor článku: Sportklub Oxygen Příbram