Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Aerobik studio Orel Dobříš připravuje během roku plno zajímavých akcí

přidáno: 09. 02. 2017

V tomto studiu se nejen cvičí, ale také probíhá mnoho akcí jak pro děti, tak pro dospělé! Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky.

Aerobik studio Orel Dobříš připravuje mimo každodenní činnost také mnoho jednodenních i vícedenních akcí pro děti i dospělé. Akce konané během roku se pak uskutečňují nejen v tělocvičně, ale i mimo ni.

Víkend plný relaxace a odpočinku

Pro dospělé je v letošním roce připraven již druhý víkend plný jógy, odpočinku a relaxace.

Během víkendu 10.-12. března si tak budete moci nejen odpočinout, prohloubit svoji jógovou praxi, ale také nabrat nové síly do všedních dnů.

Speciální víkend pro maminky s dětmi

Pro maminky s dětmi je na přelomu března a dubna připravena „Expedice Apalucha“, víkend plný sportu a relaxace. V rámci prodlouženého víkendu se maminky mohou těšit nejen na cvičení všeho druhu, ale také na pořádný relax. Pro děti je pak připraven bohatý zábavný program pod dohledem zkušených lektorek. A to vše v krásném penzionu se zvířátky uprostřed přírody.

Chcete svůj volný čas trávit se svou rodinou?

Nezapomínejme, že je důležité trávit čas se svou rodinou. Vyrazit tak společně můžete na jarní výlet konaný v květnu nebo se zúčastnit celorepublikové akce Závody kočárků, které se uskuteční v neděli 23. dubna. Do svých diářů také nezapomeňte zapsat datum 17. června, kdy se na dobříšském zámku koná pohádkový den Zámek dětem, který organizuje Veselá rodina.

Jak nejlépe zabavit děti o prázdninách?

Pokud zima není vaše oblíbené období, nezoufejte, léto tu bude za chvíli a pokud i vy řešíte otázku, jak nejlépe děti o letních prázdninách zabavit, máme pro vás řešení! Přihlaste je na oblíbený příměstský tábor Sport Camp, který se uskuteční v druhém týdnu v červenci. Děti si během dne užijí zábavu, dobrodružství a nové zážitky, zároveň ale večer mohou být opět se svou rodinou doma.

 

Bavte se, odpočívejte a nasbírejte nové zážitky ve společnosti Aerobik studia Orel Dobříš. Podrobnější informace o pořádaných akcí naleznete na internetových stránkách studia nebo na oficiálním Facebooku.

 

autor článku: Kamila Paulová