Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Buďte i v roce 2019 aktivní s Aerobik studiem Orel Dobříš!

přidáno: 09. 01. 2019

Poslední měsíc kalendářního roku 2018 byl v orlovně nabitý a tímto způsobem vstupuje Orel Dobříš i do nového roku! Bohatá nabídka kurzů a lekcí pro děti i dospělé, sportovní akce pro všechny věkové kategorie, to vše nebude ani v roce 2019 v orlovně chybět!

Aerobik studio Orel Dobříš týdně pravidelně navštěvuje více než stovka dětí, které jsou z lekcí nadšené, proto i v následujícím roce je pro děti připravena bohatá nabídka kurzů, na které se mohou přihlásit kdykoli během roku. První lekci si navíc mohou zdarma přijít vyzkoušet.

S novým rokem nový rozvrh pro děti

S novým rokem 2019 v orlovně lehce upravujeme rozvrh kurzů pro děti, který bude platný od 1. února. Kdokoli má chuť, může se kdykoli přijít na naše dětské kurzy zdarma podívat, vyzkoušet si je a přidat se k nám.

Nabídka dětských kurzů:

Od ledna nově vypisujeme kurzy miminek a také čtvrteční lekci batolátek, které začínají platit v týdu od 14. ledna.

 

V Aerobik studiu Orel Dobříš si však nezacvičí jen děti, ale i dospělí. Šest dní v týdnu je připraven pestrý rozvrh lekcí pro dospělé, ve kterém se každý najde.

Aktuální informace naleznete vždy na internetových stránkách a Facebooku našeho studia. Za celý tým ASOD Vám do nového roku 2019 přejeme jen pozitivní náladu a hodně sil nejen do cvičení!

autor článku: Tým lektorů ASOD