Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Děti z Aerobik studia Orel Dobříš ukázaly, jak moc je pohyb baví!

přidáno: 02. 12. 2016

Téměř 300 dětí roztančilo během listopadové neděle dobříšskou sportovní halu a nenechalo v klidu nejednoho diváka. I v tomto roce uspořádal sportovní klub Aerobik studio Orel Dobříš Vánoční exhibici. Již 12. ročník akce se tentokrát konal v neděli 20. listopadu a diváci se měli opravdu na co dívat!

Připraven byl bohatý program

Během 1, 5 hodinového programu se představily všechny děti navštěvující dětské i závodní kurzy ve studiu. Celkem si diváci mohli užít nabitý 90 minutový program.

Vánoční exhibici zahájily děti společnou hymnou „Zvedám“, díky které roztleskaly diváky a vytvořily v hale jedinečnou atmosféru. Poté se na ploše vystřídaly všechny děti, které navštěvují dětské kurzy batolátek, školičky, předškoláčků, mini a dětského aerobiku, roztleskávaček, gymnastiky, hip hopu, zumby, MTV Dance či step aerobiku. I v letošním roce čekal na batolátka tradiční závod na odrážedlech. V rámci programu nechyběla ani ukázka projektu Děti na startu, během které proškolené lektorky s dětmi předvedly jednoduchá stanoviště složená z gymnastiky, atletiky, míčových her a pohybových her. Diváci se mohli také pokochat sestavami závodních týmů, a závodnice si tak naposledy zacvičily sestavy ze závodní sezóny 2016. Závěrem programu se účinkující děti i lektoři rozloučili s diváky společnou hymnou „Bailar“.

Na organizaci exhibice se podílelo téměř 15 organizátorů

Poděkování patří rodičům, přátelům a příznivcům studia, kteří vytvořili vystupujícím dětem nezapomenutelnou atmosféru a během exhibice děti povzbuzovali. Velký dík patří také všem organizátorům akce, kteří se na přípravách vánoční exhibice podíleli.

Všechna vystoupení na YouTube kanálu

Pokud jste vystoupení dětí nestihli nebo byste se na vystoupení rádi podívali ještě jednou, máte možnost na YouTube kanálu Aerobik studia Orel Dobříš.

Mnohokrát děkujeme za podporu. A již teď vás srdečně zveme na 13. ročník v příštím roce, který se uskuteční v neděli 26. listopadu 2017.

autor článku: Kamila Paulová