Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Dobříšský aerobik zářil na stupních vítězů i letos!

přidáno: 24. 06. 2019

V Aerobik studiu Orel Dobříš za sebou mají 13. závodní sezonu a závodnice i trenérky se mají čím pochlubit! Jaké úspěchy během jarní sezony vybojovali?

Celkem 6 závodních týmů, 76 závodnic, 5 trenérek, téměř 20 závodů po celé republice a více jak 25 cenných kovů za zlaté, stříbrné a bronzové umístění + poháry z finálových závodů. To vše si po letošní závodní sezoně připisujeme k našim úspěchům.

Aerobik show, Fitness step aerobik i Zumba V jarní sezóně jsme s našimi závodnicemi nastoupili do třech základních kategorií. Týmy nejmladších benjamínků a nejstarších žen bojovaly se svými tematickými sestavami v kategorii Aerobik show s náčiním.

 

Hned tři týmy nás reprezentovaly v kategorii Step aerobiku a nechyběl ani taneční Zumba team. Někdy samostatně a někdy společně jsme se zúčastnili soutěží v rámci závodů Česko se hýbe, Žij pohybem, Bohemia Aerobic Tour nebo Mistry s mistry. Navštívili jsme i tradiční jednodenní soutěže Chodovské berušky a Perníkovou kopretinu.

 

Závodní sezónu 2019 jsme uzavřeli finálovými závody

Na první závody vyrazily naše nejmenší holčičky už v lednu, a pak už je následovaly závodnice z kategorie děti, kadetky, juniorky i nejstarší tým dospělých. Mezi závodními víkendy se samozřejmě dřelo a poctivě trénovalo a tak se můžeme pochlubit celkem 7 zlatými, 12 stříbrnými a 9 bronzovými medailemi. Na finálových závodech Bohemia Aerobik Tour se podařilo týmu kadetek, které trénuje Denisa Havlíčková, získat pohár za 3. místo v celé soutěži a z finále závodů Žij pohybem si tým juniorek, který trénuje Klára Jandová, přivezl vítězství celé ligy a krásný zlatý pohár.

 

Díky trenérkám, rodičům i partnerům

Pochval a slov díků není nikdy dost, a proto i touto cestou nahlas DĚKUJEME! Trenérkám Kláře Jandové, Kamile Paulové, Denise Havlíčkové, Markétě Vodenkové a Radce Ficové. Bez nich by totiž žádné závodní sestavy nevznikly, nikdo by týmy na závody nepřihlásil, nesehnal finanční podporu na startovné a neorganizoval další a další věci od šití dresů, stříhání hudby až po trávení mnoha víkendů zavřené v hale na závodech.

Rodičům závodnic: Za rodičovskou péči, energii, ale hlavně finance a čas, které dávají svým dětem, aby se závodů mohli účastnit. Vozí nás, podporují, motivují, fandí a navzdory výsledku chválí. To je to nejvíc!

Partnerům a manželům: Díky patří také drahým polovičkám našich starších závodnic a trenérek. Pomoc při vaření večeří, když jsme na tréninku, hlídání dětí, když jsme na závodech, podporu doma i v hledišti, která nás nabíjí k těm nejlepším výsledkům.

Závodní sezona 2019 končí a závodnice z Aerobik studia Orel Dobříš tak pomalu do své „skříně slávy“ mohou uložit další dresy, medaile, diplomy a do svých srdcí nezapomenutelné zážitky.

VIDEO ze závodní sezony:

autor článku: Tým ASOD