Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Cvičení pro děti i dospělé v orlovně – začni klidně hned!

přidáno: 13. 01. 2020

Tým lektorů Aerobik studio Orel Dobříš Vás srdečně vítá v roce 2020!

Dětské kurzy budou pomalu končit 1. polovinu školního roku, ale to vůbec nebrání tomu, abyste se k nám přidali. Začít sportovat u nás mohou Vaše děti kdykoli! Stačí si jen vybrat ten správný kurz, přijít si ho vyzkoušet a jde se makat. Celkovou nabídku dětských sportovních kurzů, včetně rozvrhu a dalších informací naleznete na našich internetových stránkách nebo na sociálních sítí Aerobik studia Orel Dobříš.

Širokou nabídku různých druhů cvičení nabízíme i pro dospělé. Pro formování správné postavy na léto, je právě teď ten nejlepší čas, tak na nic nečekejte a začněte s námi rovnou. Naše lektorky Vám pomohou shodit nadbytečná kila, zpevnit postavu, zlepšit fyzickou kondici, zdravotní stav i náladu. Stačí se rozhodnout a přijít!

I letos pro Vás připravujeme mimo pravidelné dětské kurzy a lekce pro dospělé další zajímavé akce spojené se sportem, pohybem a zábavou. Těšit se můžete na víkendový pobyt pro maminky s dětmi, závody kočárků, vystoupení, jednorázové sportovní akce a další překvapení.

Aktuální informace naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz, Facebooku a Instagramu našeho studia.

V lednu a únoru Vás zveme na PUMP BODY s Hedvikou a JÓGU s Lídou

Celý tým ASOD vám do nového roku 2020 přeje jen pozitivní náladu a hodně sil nejen do cvičení!

autor článku: Denisa Havlíčková