Dnes je neděle 22. květen, svátek má Emil,
je Mezinárodní den pro biologickou diverzitu.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Aerobik studio Orel Dobříš: NEJPESTŘEJŠÍ NABÍDKA SPORTOVNÍCH KURZŮ PRO DĚTI

přidáno: 01. 09. 2020

V Aerobik studiu Orel Dobříš startujeme již 17. sezonu! Pro děti jsme na nadcházející školní rok připravili nejen oblíbené lekce, ale také novinky, které zpestří bohatou nabídku našich sportovních kurzů.

Přes 20 různých sportovních kurzů 

Nabídka dětských sportovních kurzů pro školní rok 2020/2021 je opravdu široká a vyberou si všechny děti, které mají chuť se hýbat. V letošním roce se do orlovny vrátily kurzy pro děti už od 3 měsíců věku. Mezi novinky patří kurzy miminek, scénického tance a moderního baletu, cirkus show, mini tanečky nebo disco + Tik Tok dance.

Zápisy startují první týden v září

Zápisy do sportovních kurzů a závodních oddílů probíhají od úterý 1. září do čtvrtka 3. září 2019 vždy od 14:00 do 18:00 hod. na recepci ASOD v budově orlovny, na adrese 28. října 451 v Dobříši (za Penny Marketem, pod budovou Policie ČR). Nadále budou pokračovat celé září až do naplnění kapacity jednotlivých kurzů.

Jakýkoli kurz k vyzkoušení ZDARMA!

Pravidelné lekce odstartují od pondělí 7. září. V rámci týdne Dobří(š) v pohybu konaný 7.- 11. září bude v orlovně probíhat TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PRO DĚTI, během kterých je možnost vyzkoušet jakýkoli kurz ZDARMA!

 

Podrobné informace ke sportovním kurzům naleznete na našich internetových stránkách www.aerobikdobris.cz nebo na oficiálním Facebooku a Instagramu ASOD.

autor článku: Kamila Paulová - Aerobik studio Orel Dobříš