Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Prosinec v Aerobik studiu Orel Dobříš

přidáno: 04. 12. 2019

Aerobik studio Orel Dobříš zve v prosinci širokou veřejnost na Týden otevřených dveří. Navštívit a vyzkoušet si můžete dětské kurzy i tréninky závodních oddílů. Pro děti z Orla se navíc připravuje originální večírek a před Vánoci tady kosti můžou protáhnout i dospělí. Navíc si zde můžete zakoupit i skvělý vánoční dárek...

V prosinci ukážeme, co všechno se u nás děti od září naučily. Od pondělí 9. do pátku 13. prosince zveme rodiče i širokou veřejnost na TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Aerobik studia Orel Dobříš. Přijďte se podívat na naše lekce pro děti, tréninky závodních týmů i na to, co vše se děti naučily a co si pro Vás připravily za vystoupení. Nahradíme si tak naši tradiční Vánoční exhibici, kterou letos z důvodu rekonstrukce Městské sportovní haly Dobříš, nemůžeme zorganizovat.

Těsně před Vánoci pak bude pro děti i jejich rodiče připraven Vánoční večírek, který proběhne ve středu 18. prosince od 16:00 do 19:00 hod. v dětské herně Skřítkov. Tentokrát si ho s námi můžete užít formou vánočního karnevalu se spoustou zábavy nejen pro děti.

Vánoční dárek můžete pořídit i u nás...

Schází už doslova jen pár dní a máme tu Štědrý den. Pokud ještě nemáte ty správné vánoční dárky, možná Vám pomůže, že je lze pořídit i u nás.

A jelikož tady máme čas Vánoc… i my v Aerobik studiu Orel Dobříš zakončujeme další rok, zavíráme na Vánoce tělocvičny a odpočíváme, abychom se připravili nejen na nový rok, ale i závodní sezónu a další aktivity.

Děti i dospělí si mohou přijít zacvičit podle platného rozvrhu až do pátku 20. prosince (kromě středy 18. prosince, kdy jsou dětské kurzy zrušeny z důvodu Vánočního večírku). Orlovna pak bude pře svátky zavřena. Znovu se naše studio pro všechny otevře od pondělí 6. ledna 2020.

Pohodové prožití vánočních svátků a úspěšný skok do roku 2020, Vám přeje tým lektorů Aerobik studio Orel Dobříš.

autor článku: tým Aerobik studia Orel Dobříš