Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Aerobik studio Orel Dobříš nabírá do kurzů nové děti a chystá skvělé akce

přidáno: 11. 02. 2020

Aerobik studio Orel Dobříš je bezpochyby jednou z nejaktivnějších sportovních organizací v našem městě. Pro 2. pololetí tohoto školního roku otvírá opět dveře tělocvičen pro děti už od 1 roku a na své si tu přijdou i dospělí. V roce 2020 navíc připravují opět oblíbené akce, které stojí za vaši pozornost.

"Začátkem února jsme v orlovně odstartovali 2. pololetí školního roku 2019/2020 a v některých našich kurzech máme stále volná místa. Přijít vyzkoušet si je mohou děti nezávazně a kdykoli," říká vedoucí studia Klára. 

Ve kterých kurzech jsou stále volná místa?

Břišní tance – středa 15:00 hod. – lektorka Irča

Lekce, při kterých děvčátka rozvlní své boky, bříško i zadeček. Zábavné tancování s využitím penízkových šátků, za rytmů orientální hudby.

Dětská jóga – čtvrtek 15:00 hod. – lektorka Andrea

Cvičení, povídání, vnímání. Při hodinách dětské jógy si děti zlepší svou flexibilitu, posílí tělo, získají lepší rovnováhu.

DNS školáci – středa 17:00 hod. – lektorka Andrea

Děti na startu je celorepublikový projekt všeobecné pohybové přípravy dětí, který je zaměřený na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly.

Vzhledem k tomu, že ostatní dětské kurzy jsou z větší části zaplněné, přijít vyzkoušet a případně se přihlásit, si je můžete po předchozí domluvě. V případě zájmu tak určitě neváhejte a přijďte se podívat ještě během února, než se kapacita naplní.

Chtěli byste vyzkoušet závodní aerobik? Ani na to není pozdě!

ZAE přípravka – pondělí 14:30 hod., čtvrtek 15:00 hod. – trenérka Kamča a Andrea

Smysluplné trávení volného času, všestranná sportovní průprava a zážitky. Tým závodní přípravky je základem pro další pokračování dětí v závodní kariéře ať už se v následujících letech rozhodnou pro jakoukoli specializaci.

A jaká je aktuální nabídka pro dospělé?

Mimo stálého rozvrhu, který můžete přijít vyzkoušet kdykoli, se chystají v orlovně i jednorázové akce a cvičení pro dospělé. 

Letos navíc opět oblíbená Apalucha nebo Sport Campy!

Mazi naše speciální a velmi oblíbené akce patří víkend pro maminky s dětmi a sportovní příměstské tábory.

Na "Expedici Apalucha" s dětmi a maminkami tentokrát vyrážíme na víkendový pobyt do Českého ráje. Užijeme si tam zábavu, pohyb, tvoření i relax v jednom z nejkrásnějších a nejoblíbenějších campů České republiky. Akce se koná v dubnu a tak je nejvyšší čas se přihlásit, protože kapacita se nám rychle plní.

Sport Campy pro děti přinesou jako každý rok nabitý program od rána až do odpoledne. Děti kromě nejrůznějších sportů poznají i jiné aktivity, nové kamarády, odnesou si spoustu zážitků a nastartují tak letní prázdniny. Přihlašování na oba termíny už je také spuštěno.

Aktuální informace naleznete také na našich webových stránkách www.aerobikdobris.cz, na facebookovém profilu nebo instagramovém účtu.

autor článku: Denisa Havlíčková