Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Nenechte si ujít jednu z největších aerobikových akcí v Dobříši!

přidáno: 16. 11. 2016

Již tuto neděli 20. listopadu se dobříšská sportovní hala zaplní dětmi, které chtějí všem ukázat, proč mají rády pohyb!

Aerobik studio Orel Dobříš pořádá v tomto roce již 12. ročník tradiční Vánoční exhibice. Pokud chcete zažít mimořádnou dobříšskou akci, během které vystoupí v dobříšské hale přes 250 dětí na jedné ploše, tak neváhejte a přijďte se podívat na exhibici aerobiku, hip hopu, tance, zumby či gymnastiky. V rámci opravdu nabitého programu vystoupí děti ze závodních oddílů i dětských kurzů, které navštěvují pravidelně studio.

„Srdečně zvu rodiče, naše příznivce, přátele i širokou veřejnost nejen za sebe, ale také za všechny lektory, k návštěvě naší Vánoční exhibice. Diváci se mohou těšit na jednotlivá vystoupení závodních i dětských kurzů, ale také na tradiční společné "hymny" v podání všech dětí a lektorů našeho studia. Připravena je také ukázka celorepublikového projektu Děti na startu, který se těší čím dál většímu zájmu a chybět nebude ani speciální závod na odrážedlech pro batolátka," přidává osobní pozvánku vedoucí studia Mgr. Klára Jandová.

Největší akce Aerobik studia Orel Dobříš

Přijďte si spolu se svými blízkými užít nezapomenutelnou a jedinečnou atmosféru nedělního odpoledne. Vše vypukne v neděli 20. listopadu od l6:00 hodin v Městské sportovní hale v Dobříši!

Předprodej vstupenek již zahájen

Vstupenky si můžete zakoupit již předem na recepci Aerobik studia Orel Dobříš a k dispozici budou samozřejmě také na místě.

Veškeré informace nejen o exhibici, ale i o dalších akcích, které průběžně studio připravuje, najdete na internetových stránkách nebo na oficiálním facebooku.

Videopozvánka na Vánoční exhibici:

autor článku: Kamila Paulová