Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Dobříšské závodnice v aerobiku jsou rok od roku úspěšnější!

přidáno: 19. 11. 2015

Závodní oddíl Aerobik studia Orel Dobříš má již velice širokou a kvalitní základnu závodnic. Každý rok závodnice absolvují mnoho závodů a reprezentují tak město Dobříš po celé České republice.

Oddíl závodního aerobiku v Dobříši navštěvuje přes 100 závodnic, které mají několikrát v týdnu tréninky. Během sezóny jezdí závodnice reprezentovat jednotu po celé České republice a téměř nikdy se domů nevrací s prázdnou, naopak si zaslouženě přiváží medaile na krku.

I v letošním roce naše studio reprezentovaly týmy v kategoriích fitness aerobik step, fitness aerobik týmy, jednotlivkyně sportovního aerobiku, basic aerobik, Zumba teamy či team show. Během roku se závodnice vydaly převážně na závody pod hlavičkou FISAF.cz (původně Český svaz aerobiku), Mistry s mistry, Bohemia Aerobic Tour nebo Žij pohybem.

Velký dík samozřejmě patří trenérkám, které děti na soutěže připravují a poskytují jim všechnu svou energii, jmenovitě Klára Jandová, Denisa Havlíčková, Markéta Vodenková, Michala Jungmannová, Zumba týmy pak mají na starost Radka Ficová a Petra Niklová. Také nesmíme opomenout podporu rodičů, kteří své děti na závodech povzbuzují.

Během jarní a podzimní závodní sezóny 2015 dokázaly závodnice posbírat 35 cenných kovů a vybojovat nádherných 8 zlatých, 17 stříbrných a 10 bronzových medailí.

Podrobné výsledky Aerobik studia Orel Dobříš v závodní sezóně 2015:

14. 3. 2015 Žij pohybem – Praha

2. místo BENJAMÍNCI - "V Peřině", kategorie Basic team show 4 - 7 let

5. místo ZUMBA TEAM DĚTI - "Dávej, ber!", kategorie Zumba teams 11 - 14 let

3. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ, kategorie Zumba teams nad 27 let

15. 3. 2015 III.VT SA A FITNESS TÝMY – Praha

6. místo DVOJIČKA Karolína Javůrková + Karolína Dušková, kategorie Týmy 11-13 let

28. 3. 2015 I. VT SA A FITNESS TÝMY – Ostrava

5. místo STEP TEAM SENIOŘI, kategorie Step dospělí

11. 4. 2015 I. VT SA A FITNESS TÝMY – Brno

5.místo STEP TEAM SENIOŘI, kategori Step dospělí

12. 4. 2015 BOHEMIA AEROBIK TOUR – Nymburk

2. místo DĚTI STEP - "Hanson", kategorie Step 8 - 10 let

4. místo KADETI STEP - "Elis team", kategorie Step 14 - 16 let

4. místo ZUMBA TEAM DĚTI - "Dávej, ber!", kategorie Dance teams na 13 let

18. 4. 2015 II. VT SA A FITNESS TÝMY – Praha

3. místo DĚTI STEP - "Hanson", kategorie Step 8-10 let

25. 4. 2015 Žij pohybem – Praha

5. místo BENJAMÍNCI - "V Peřině", kategorie Basic team show 4 - 7 let

3. místo ZUMBA TEAM DĚTI - "Dávej, ber!", kategorie Zumba teams 11 - 14 let

3. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ, kategorie Zumba teams nad 27 let

1. místo DĚTI STEP - "Hanson", kategorie Step 8 - 10 let

2. místo KADETI STEP - "Elis team", kategorie Step 14 - 16 let

2. místo STEP TEAM SENIOŘI, kategorie Step 17 - 26 let

3. 5. 2015 BOHEMIA AEROBIK TOUR - Hradec Králové

3. místo DĚTI STEP - "Hanson", kategorie Step 8 - 10 let

3. místo KADETI STEP - "Elis team", kategorie Step 14 - 16 let

8. 5. 2015 II. VT SA A FITNESS TÝMY - Hradec Králové

3. místo DĚTI STEP - "Hanson", kategorie Step 8-10 let

8. - 9. 5. 2015 Mistry s mistry – Rakovník

4. místo KADETI STEP - "Elis team", kategorie Step C

5. místo KADETI FITNESS AE – "Kubánky", kategorie Sportovní týmy C

16. 5. 2015 Perníková kopretina – Pardubice

1. místo BENJAMÍNCI - "V Peřině", kategorie "NOVÁČEK"

2. místo ZUMBA TEAM DĚTI - "Dávej, ber!", kategorie Zumba teams 11 - 14 let

2. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ, kategorie Zumba teams nad 27 let

2. místo STEP TEAM SENIOŘI, kategorie Step 15 - 20 let

16. 5. 2015 III. VT SA A FITNESS TÝMY - Varnsdorf

1. místo KADETI FITNESS AE – "Kubánky", kategorie Aerobik 11 - 13 let

2. místo DVOJIČKA Karolína Javůrková + Karolína Dušková, kategorie Týmy 11 - 13 let

23. 5. 2015 Žij pohybem - Praha

1. místo BENJAMÍNCI - "V Peřině", kategorie Basic team show 4 - 7 let, liga B

2. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ, kategorie Zumba teams nad 27 let

1. místo KADETI STEP - "Elis team", kategorie Step 14 - 16 let, liga B

2. místo STEP TEAM SENIOŘI, kategorie Step 17 - 26 let

6. 6. 2015 II. VT SA A FITNESS TÝMY - Mladá Boleslav

3. místo DĚTI STEP - "Hanson", kategorie Step 8 - 10 let

13. 6. 2015 finále Žij pohybem - Praha

3. místo BENJAMÍNCI - "V Peřině", kategorie Basic team show 4 - 7 let

2. místo ZUMBA TEAM DĚTI - "Dávej, ber!", kategorie Zumba teams 11 - 14 let

3. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ, kategorie Zumba teams nad 27 let

1. místo DĚTI STEP - "Hanson", kategorie Step 8 - 10 let

5. místo KADETI STEP - "Elis team", kategorie Step 14 - 16 let

2. místo STEP TEAM SENIOŘI, kategorie Step 17 - 26 let

2. místo KADETI FITNESS AE – "Kubánky", kategorie sport týmy 11 - 13 let, liga B

3. 10. 2015 Mistry s mistry - Pardubice

2. místo BENJAMÍNCI - "V Peřině", kategorie Show A

1. místo DĚTI STEP - "Hanson", kategorie Step B

10. 10. 2015 III. VT SA A FITNESS TÝMY – Louny

6. místo DVOJIČKA Karolína Javůrková + Karolína Dušková, kategorie Týmy 11 - 13 let

2. místo KADETI FITNESS AE - "Kubánky", kategorie Aerobik 11 - 13 let

11. 10. 2015 II. VT SA A FITNESS TÝMY - Louny

2. místo DĚTI STEP - "Hanson", kategorie Step 8 - 10 let

1. 11. 2015 III. VT SA A FITNESS TÝMY - České Budějovice

1. místo KADETI FITNESS AE - "Kubánky", kategorie Aerobik 11 - 13 let

1. místo DVOJIČKA Karolína Javůrková + Karolína Dušková, kategorie Týmy 11 - 13 let

autor článku: ASOD Dobříš