Dnes je úterý 27. únor, svátek má Alexandr.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Do Obořiště míří celebrity! Zahrají si tady v charitativním zápase pro Ellu

přidáno: 16. 09. 2021

V sobotu 25. září se uskuteční v Obořišti oslavy 100 let od založení místního fotbalového kluku. Hlavním lákadlem celé akce je charitativní zápas FK Obořiště vs. Real Top Praha. Program oslav je opravdu nabitý a užijí si ho dospělí i děti. Symbolické vstupné ve výši 60 Kč za dospělou osobu bude v plné výši věnováno malé nemocné Elle.

Brána fotbalového hřiště se otevře už dopoledne

Start sobotního programu v Obořišti bude patřit jména těm nejmenším návštěvníkům. Od 11:00 do 14:00 hod. se můžete těšit na malování na obličej, třpytivé tetování, velkou opičí dráhu nebo skákací hrady.

Připravena bude také autogramiáda nejlepšího střelce české fotbalové reprezentace Jana Kollera a bývalého hokejového hráče Jiřího Tlustého, který válel v nejlepší hokejové lize světa NHL a to například za Toronto, Maple leafs, Carolinu, Hurricanes, Winnipeg Jets a nebo New Jersey Devils.

Dále je naplánována charitativní tombola, fotbalové utkání dětí nebo sběr bonbonů, které se budou sypat z letadla.

S nápadem charitativního zápasu přišla za obořišťskými fotbalisty agentura VDN Promo. Vyšlo to právě v čas, kdy fotbal v Obořišti slaví 100 let a organizátorům se tak povedlo tyto dvě věci skvěle propojit. Do příprav na akci se zapojili kromě agentury také samotní fotbalisté a finančně se na oslavách a charitativním fotbalovém zápase podílí i obec Obořiště v čele se starostou Karlem Dlouhým.

Real Top Praha

Ve 14:00 hod. odstartuje očekávaný charitativní zápas FK Obořiště vs. Real Top Praha. Real Top Praha je sportovní tým, složený z osobností české sportovní a kulturní scény, který se věnuje především fotbalu. Předseda sdružení Alexandr Smita svou aktivitou propojuje sport, kulturu, zábavu a zejména pomáhá těm, kteří to nejvíce potřebují.

Bude i autogramiáda

Mezi potvrzenými hráči, kteří dorazí do Obořiště jsou herec Petr Vondráček, kuchař Jiří Babica, sportovní komentátor Jaromír Bosák, herec Jiří Ployhar, boxer Vasil Ducár, hokejista Jiří Tlustý a další.

„V současné době aktivně pracujeme na celém programu tak, aby si všichni návštěvníci odnesli maximální zážitek a abychom vybrali co nejvíce peněz pro Ellu. Bude to jedna z největších akcí, co kdy Obořiště zažilo. Opravdu moc se na ni těšíme,“ uvádí za organizaci Jitka Větrovská.

Za tým Real Top Praha nastoupí i nejlepší střelec v historii české fotbalové reprezentace Jan Koller. Právě o něm nyní Petr Větrovský z agentury VDN Promo natáčí celovečerní dokument.

Výtěžek z celé akce jde pro Ellu

Vstupné na akci ve výši 60 Kč za dospělou osobu je opravdu symbolické. Ke každé vstupence navíc hned u vstupu dostanete pivo zdarma. To až do vyprázdnění zásob poskytne partner akce Gambrinus.

Výtěžek ze vstupného i charitativní tomboly a dalších věcí putuje přímo holčice Elle z Kamýku nad Vltavou, která po dětské mozkové obrně podstupuje nákladné rehabilitace, aby si splnila svůj sen – chodit. Ella i s rodiči přijede na samotnou akci osobně a hned po zápase převezme symbolický šek.

Vstupenky můžete zakoupit na místě i předem

Pokud chcete Ellu podpořit a nemůžete na akci dorazit, stačí si v síti TicketStream zakoupit tzv. příspěvkovou vstupenku za 60 Kč, kterou přispějete k celkové vybrané částce. Klasické vstupenky si lze s předstihem zakoupit též v síti TicketStream, nebo na obecním úřadě v Obořišti a samozřejmě budou k dispozici i přímo na místě.

„Nadační fond VDN splň si sen se po koronavirové pauze vrací ke své činnosti a plnění přání. Tentokrát budeme plnit přání společně s Real Top Praha a fotbalisty FK Obořiště malé Elle, která pomoc potřebuje a také si ji zaslouží. Chtěl bych vás všechny pozvat na výjimečný zápas fotbalového týmu Obořiště, které slaví 100 let od svého založení a hvězdami nabitým týmem REAL TOP Praha v čele s Janem Kollerem. Nejen, že si všichni užijeme skvělou zábavu, ale také můžeme pomoci dobré věci. Těšíme se na vás,“ dodává za VDN Promo Petr Větrovský.

autor článku: redakce DA