Dnes je čtvrtek 7. prosinec, svátek má Ambrož,
je Mezinárodní den civilního letectví.

hudební festival Dobříš

Dobříšské pivní slavnosti nabídnou ty nejlepší zlatavé moky z 11 pivovarů

přidáno: 21. 08. 2022

Město Dobříš přichystalo na konec léta již tradiční Dobříšské pivní slavnosti! Zlatavý mok letos poteče doslova proudem ve skate/bike parku, kde nebude chybět doprovodný kulturní program a dobré jídlo.

Dobříšské pivní slavnosti se konají v pátek 26. srpna 2022 od 15.00 do 23.00 hod. Letošní 3. ročník se však z důvodu rekonstrukce v centru města, mění místo jejich konání. Ochutnat dobrá piva můžete přijít do areálu skate/bike parku v Lipkách. Akci pořádá přímo město a vstup je samozřejmě zdarma.

Milovníci českého „tekutého chleba“ budou moci na slavnostech ochutnat produkty z celkem 11 vyhlášených pivovarů, a především minipivovarů z našeho okolí.

Své nejlepší a správně vychlazené produkty přivezou pivovary: 

Pivovar Hostomice pod Brdy

Pivovar Vagabund

Pivovar Vlastenec

Pivovar Malý Janek z Jinec

Pivovar Baštýř

Pivovar Kytín

MMX Beer s.r.o.

Cobolis

Chalupářský pivovar Višňová

Psychovar

Pivovar Všerad

K dobrému pivu patří bezesporu i dobré jídlo, kterého bude na Dobříšských pivních slavnostech dostatek. Těšit se můžete na klasické Grizlly burger, Food truck Dobrá naděje nebo stánek Řezníka Martina.

Na letošní ročník pivních slavnostní je připraven také doprovodný kulturní program. K poslechu i tanci zahraje kapela Swing band Dobříš, vystoupí skupina ALEX a Duo John.

autor článku: redakce DA