Dnes je neděle 25. září, svátek má Zlata.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Dopravní omezení spojená s konáním Dobříšských májových slavností

přidáno: 16. 05. 2022

Z důvodu konání Dobříšských májových slavností bude v centru města a na dalších místech omezen provoz. Jak to bude vypadat?

V rámci konání největší kulturně společenské akce v Dobříši přichází i dopravní omezení, která jsou nutná pro hladký průběh akce a zajištění bezpečnosti návštěvníků slavností.

Už od čtvrtka 19. května 2022 budou uzavřeny komunikace a parkoviště u sportovní haly z důvodu provozu pouťových atrakcí.

Hlavní dopravní omezení budou platit přímo v den konání slavností, tedy v sobotu 21. května 2022

Provoz bude omezen v prostoru Mírového náměstí, kde bude zcela uzavřena pro provoz motorových vozidel hlavní část Pražské ulice v úrovni alejky od České spořitelny ke světelné křižovatce. Uzavřené bude také celý prostor autobusového nádraží.

Objízdná trasa povede z ulice Příbramské kolem České spořitelny do ulice Čs. Armády a z ulice Pražské do ulice Plk. B. Petroviče.

Během uzavírky budou autobusové zastávky přechodně zřízeny v prostoru před budovami čp. 71 (Depozitář a archiv muzea města Dobříše) a čp. 70 (prodejna Tabák Dobříš).

Dále bude v sobotu 21. května 2022 provedena úplná uzavírka na Dukelkém náměstí a částečně uzavřena bude také ulice Pionýrů. Průjezd bude zachován v ulici Žižkova.

autor článku: redakce DA (zdroj: www.mestodobris.cz)