Dnes je neděle 25. září, svátek má Zlata.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Rekonstrukce dobříšské sportovní haly vstoupí do další etapy

přidáno: 29. 03. 2019

V minulých letech prošla Městská sportovní hala v Dobříši rozsáhlou rekonstrukcí vnitřních prostor haly, v které byl vyměněn povrch, přestavěno bylo nové hlediště a vytvořeny byly také nové úložné prostory. S další zásadní etapou je však potřeba co nejdříve začít!

Městská sportovní hala v Dobříši pocházející z 80. let minulého století již dlouhá léta chátrala. První rozsáhlá etapa byla zrealizována již v minulých letech, kdy byl vyměněn sportovní povrch, vytvořeno nové hlediště a vybudovány byly také i nové úložné prostory.

Další etapa je tady!

Realizování další etapy rekonstrukce dobříšské sportovní haly by mělo zahrnovat zateplení pláště budovy, výměnu výplní otvorů, rekonstrukci zdroje vytápění a topné soustavy. Součástí realizace je také provedení nového osvětlení v hale, připojení nových vzduchotechnických zařízení, kotelny a kompletní ochrana před bleskem. Díky těmto pracím dojde k energetickým úsporám na objektu sportovní haly.

Kolik to bude stát?

V zápisu Rady města Dobříše ze dne 19. března je uvedeno, že celková cena veřejné zakázky činí 43.898.002,55 Kč bez DPH, DPH samostatně 9.218.581,00 Kč, s DPH bude tedy stavba stát 53.116.584,00 Kč. Dodavatelem stavby bude firma POHL cz, a. s.

Kdy budou práce zahájeny a rekonstrukce dokončena? Budeme vás informovat!

autor článku: Redakce DA