Dnes je sobota 3. prosinec, svátek má Barbora.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Středisko zdraví Dobříš zprovozňuje od 1. února novou kožní ambulanci

přidáno: 28. 01. 2022

Na Středisku zdraví v Dobříši budě nové ordinovat lékařka MUDr. Dana Prusíková. Její specializací jsou kožní nemoci. Objednávat se k ní můžete už nyní.

Nová kožní ambulance bude od úterý 1. února 2022 fungovat v přízemí dobříšské polikliniky (vpravo od vchodu z Pražské ulice). Prostory ordinace využívá nyní také MUDr. Hronzová a MUDr. Farda.

Kožní ambulanci na Středisku zdraví v Dobříši povede lékařka MUDr. Dana Prusíková, která atestovala v oboru dermatologie v roce 2004. Nyní je vedoucí lékařkou lůžkové části dermatologické kliniky prof. Arenbergera 3.LF UK Praha - Vinohrady a pracuje také na dermatologické klinice 3. LF UK Praha. Na dobříšském Středisku zdraví bude s paní doktorkou společně ordinovat zdravotní sestra Bc. Zuzana Kremrová.

Ambulance je vybavena elektrokoagulací, kvalitním dermatoskopem a kryosprayem, díky kterému bude možné provádět i drobné excize (vyřezávání znamének).

"V tuto chvíli má Středisko zdraví Dobříš pro kožní ambulanci uzavřeny smlouvy s VZP a Revizní bratrskou pojišťovnou. V krátké době budou ale nasmlouvány i další pojišťovny. Objednávat se mohou pacienti již nyní po telefonu," upřesnil jednatel Střediska zdraví Dobříš Ing. Petr Soudský. 

Středisko zdraví Dobříš – Kožní ambulance

  • adresa: Pražská 38, 263 01 Dobříš (v pravé části přízemí budovy)
  • tel.: 318 542 508
  • ordinační hodiny: úterý 7:45 - 12:00 a 12:30 - 14:30 hod.

autor článku: redakce DA