Dnes je neděle 25. září, svátek má Zlata.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Středisko zdraví v Dobříši má novou jednatelku

přidáno: 04. 05. 2022

Začátkem letošního roku podal Ing. Petr Soudský, který od října 2020 zastával funkci jednatele dobříšského Střediska zdraví svou rezignaci. Na základě této skutečnosti bylo následně vyhlášeno výběrové řízení a ze zaslaných nabídek vybrán nový jednatel, kterého včera do vedení společnosti jmenovala valná hromada společnosti.

Valná hromada Střediska zdraví spol. r. o., která se konala v úterý 3. května 2022 zvolila novým jednatelem, respektive jednatelkou Ing. Veroniku Švagrovou.

Po ochodu předchozího jednatele Ing. Soudského bylo vypsáno výběrové řízení, do kterého se přihlásilo celkem pět zájemců. Výběrová komise doporučila valné hromadě právě Ing. Švagrovou, která pro Středisko zdraví v Dobříši již několik let externě pracuje.

Kdo je Ing. Veronika Švagrová?

Ing. Veronika Švagrová vystudovala Vysokou školu finanční a správní, o.p.s., obor řízení podniku a podnikové finance. Již 12 let pracuje pro mezinárodní korporaci VGD, která poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetnictví a podnikového poradenství. Paní Švagrová chod Střediska dobře zná, jelikož již 9 let působí jako jeho externí účetní.

Do funkce jednatelky nastupuje Ing. Veronika Švagrová již dnes, tedy 4. května 2022.

Starosta města Dobříše Pavel Svoboda k tomuto řekl: „Jsem rád, že do Střediska zdraví v Dobříši nastupuje nový zapálený jednatel, který prostředí zná. Valná hromada respektovala doporučení výběrové komise a Ing. Švagrovou zvolila jednomyslně. Má před sebou řadu důležitých úkolů, vedle zachování a rozšiřování zdravotnické péče je to také rekonstrukce budovy dobříšské polikliniky, která bude probíhat za provozu. Přeji Ing. Švagrové hodně štěstí a úspěšná jednání se zdravotními pojišťovnami.“

Ing. Švagrová k tomu dodala: „Mým cílem, na kterém jsme se shodli i se společníky Střediska, je zachování primární péče praktických lékařů a postupné rozšiřování péče ambulantních specialistů.“ 

autor článku: redakce DA (zdroj: www.mestodobris.cz)