Dnes je sobota 27. listopad, svátek má Xenie.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Varhany dostaly od ČSOB divokou kartu. Zbývá jen 1 den a chybí 490 hlasů!

přidáno: 19. 05. 2021

Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši bojuje v soutěži s ČSOB o výhru divoké karty. Pokud zvítězí dostane se tento projekt do programu ČSOB pomáhá regionům a může tak být zařazen do finanční sbírky.

Projekt veřejné sbírky na dobříšské varhany byl do soutěže o divokou kartu v rámci programu ČSOB pomáhá regionům zařazen na poslední chvíli. Aby vyhrál je potřeba ještě téměř 500 hlasů. K jejich nasbírání však zbývá už jen 1 den. Hlasování vám přitom zabere jen pár vteřin.

„Vážení přátelé, za naše sdružení posílám prosbou o vaši podporu, která v tuto chvíli spočívá v kliknutí na náš projekt a případném přeposlání informace vaším přátelům. Snažíme se ještě o získání scházejících cca 450 000 Kč pro uzavření veřejné sbírky na nové varhany. Ty budou zhotoveny koncem září firmou Kánský Brachtl. Za vaši podporu předem srdečně děkujeme,“ říká pan Ivo Kylar, předseda spolku.

Projekt „Obnova varhan v kostele N.Trojice v Dobříši“ v rámci programu ČSOB pomáhá regionům usiluje o zlepšení kvality života v našem regionu. Chcete se o něm dozvědět víc?

Informace a hlavně možnost hlasovat máte přímo zde:

autor článku: redakce DA