Dnes je neděle 25. září, svátek má Zlata.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Volby do zastupitelstev obcí 2022: Kdo kandiduje v Dobříši?

přidáno: 15. 08. 2022

Ve dnech 23. - 24. září 2022 budeme opět po čtyřech letech rozhodovat kdo usedne do vedení našich měst a obcí. V našem regionu bude jako vždy nejsledovanější průběh volebních kampaní a samotných výsledků v městě Dobříš. Oficiální seznam kandidujících stran s jednotlivými jmény kandidátů už všichni známe…

V Dobříši letos do zastupitelstva města kandiduje celkem sedm stran:

  • ANO 2011
  • JISTOTA A BUDOUCNOST (se zkratkou JAB)
  • STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
  • Křesťanská demokratická unie – Československá strana lidová a nezávislí
  • NEZÁVISLÍ
  • Občanská demokratická strana a nezávislí
  • Otevřená radnice - PRO

Na seznamech kandidátních listin jednotlivých stran jsou k vidění více i méně známá jména. Máte tip, která strana nebo strany letos ve volbách uspějí nejlépe a na další čtyři roky usednou ve vedení města?

Kandidátní listiny pro město Dobříš:

1. KDU-ČSL a nezávislí

Kandidát

Navrhující
strana

Politická
příslušnost

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

1

Sochor Miroslav

44

KDU-ČSL

KDU-ČSL

2

Pozděna Zdeněk

43

KDU-ČSL

KDU-ČSL

3

Šigutová Jana Bc.

42

KDU-ČSL

KDU-ČSL

4

Lachman Jan Dr.

60

KDU-ČSL

KDU-ČSL

5

Peták Matěj

22

KDU-ČSL

BEZPP

6

Bláhová Irena

54

KDU-ČSL

KDU-ČSL

7

Kořínková Jana Ing.

47

KDU-ČSL

KDU-ČSL

8

Chytrá Dana Mgr.

35

KDU-ČSL

BEZPP

9

Prno Andrej MSc.

46

KDU-ČSL

BEZPP

10

Španělová Markéta Ing. Ph.D.

51

KDU-ČSL

BEZPP

11

Pogranová Jitka Ing.

58

KDU-ČSL

BEZPP

12

Petáková Hana

61

KDU-ČSL

BEZPP

13

Janda Pavel Ing.

46

KDU-ČSL

BEZPP

14

Chytrý Martin Ing. Ph.D.

62

KDU-ČSL

BEZPP

15

Kokeš Michal Ing.

46

KDU-ČSL

BEZPP

16

Salcmanová Jana Ing.

58

KDU-ČSL

KDU-ČSL

17

Svojtková Ivana Mgr.

39

KDU-ČSL

BEZPP

18

Kořínek Miloš Ing.

48

KDU-ČSL

KDU-ČSL

19

Kylar Ivo

72

KDU-ČSL

BEZPP

20

Bártová Monika

56

KDU-ČSL

BEZPP

21

Ježková Magdaléna MUDr.

40

KDU-ČSL

BEZPP

 

2. ANO 2011

Kandidát

Navrhující
strana

Politická
příslušnost

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

1

Helebrant Tomáš Mgr. MBA

48

ANO

ANO

2

Čermáková Markéta Ing. MBA

53

ANO

ANO

3

Procházka Jan JUDr.

70

ANO

ANO

4

Čermák Martin MUDr.

48

ANO

BEZPP

5

Krotil Jiří Ing.

62

ANO

BEZPP

6

Burešová Eva Mgr.

51

ANO

BEZPP

7

Bláha Jiří

71

ANO

BEZPP

8

Mášová Renata Mgr.

55

ANO

BEZPP

9

Svoboda Vladimír PhDr.

67

ANO

BEZPP

10

Lonková Veronika MUDr.

48

ANO

BEZPP

11

Jará Hana Ing.

44

ANO

BEZPP

12

Šiška Radek

50

ANO

BEZPP

13

Laštovka Jiří

46

ANO

BEZPP

14

Studnička Pavel Ing.

56

ANO

BEZPP

15

Šmídová Hana

42

ANO

BEZPP

16

Květoňová Ilona Mgr.

43

ANO

ANO

17

Branšovský Radek

53

ANO

BEZPP

18

Vondráček Miroslav

56

ANO

BEZPP

19

Klouda Luboš

51

ANO

BEZPP

20

Jungmannová Michaela

40

ANO

BEZPP

21

Sevaldová Linda

34

ANO

BEZPP)

3. Občanská demokratická strana a nezávislí

Kandidát

Navrhující
strana

Politická
příslušnost

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

1

Svoboda Pavel Ing.

52

NK

BEZPP

2

Vokurka Tomáš Mgr. DiS.

40

ODS

ODS

3

Mášová Dagmar Bc.

51

NK

BEZPP

4

Hořejší Lukáš Ing.

40

ODS

ODS

5

Musil Martin Ing.

57

ODS

ODS

6

Bureš Jan PhDr. Ph.D.

46

NK

BEZPP

7

Košek Karel Ing.

46

ODS

ODS

8

Pilecký Pavel Ing.

32

ODS

ODS

9

Flígr Daniel

46

NK

BEZPP

10

Janovský Ladislav

38

ODS

ODS

11

Berková Jitka Bc.

34

ODS

ODS

12

Böhm Adam Mgr.

42

ODS

ODS

13

Prusík Filip MUDr.

45

ODS

ODS

14

Melšová Dana DiS.

40

NK

BEZPP

15

Pavlíček Jan Ing.

56

NK

BEZPP

16

Rysová Eva Ing.

41

ODS

ODS

17

Lorenc Jan Mgr.

47

NK

BEZPP

18

Svoboda Ladislav

50

ODS

ODS

19

Paďour František MUDr.

65

NK

BEZPP

20

Pudilová Edita

36

ODS

ODS

21

Černá Klára Ing.

32

NK

BEZPP

4. NEZÁVISLÍ

Kandidát

Navrhující
strana

Politická
příslušnost

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

1

Vacek Stanislav Mgr. MPA

69

NEZ

BEZPP

2

Klimt Marek Ing.

30

NEZ

BEZPP

3

Pekaríková Helena Ing. Bc.

56

NEZ

BEZPP

4

Boušková Petra Mgr.

39

NEZ

BEZPP

5

Ratajová Alena Mgr.

56

NEZ

BEZPP

6

Vávra Marek Ing.

55

NEZ

BEZPP

7

Soukup Jan

61

NEZ

BEZPP

8

Brázda Petr

55

NEZ

BEZPP

9

Vacková Jitka

59

NEZ

BEZPP

10

Pytlík Jaroslav

73

NEZ

BEZPP

11

Švehlová Zuzana MUDr. DiS.

42

NEZ

BEZPP

12

Slavkovská Barbora Mgr.

35

NEZ

BEZPP

13

Hrubý Pavel Mgr.

30

NEZ

BEZPP

14

Tichý Milan

75

NEZ

BEZPP

15

Matějková Naděžda

64

NEZ

BEZPP

16

Plavcová Eva

46

NEZ

BEZPP

17

Švehla Michal Mgr.

38

NEZ

BEZPP

18

Smrček František Mgr.

70

NEZ

BEZPP

19

Sevaldová Nikol

43

NEZ

BEZPP

20

Klucký Matěj

27

NEZ

BEZPP

21

Vágner Tomáš Bc.

27

NEZ

BEZPP

5. STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidát

Navrhující
strana

Politická
příslušnost

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

1

Romba Jindřiška

40

STAN

STAN

2

Černý Karel Mgr.

31

STAN

STAN

3

Souček Štěpán

47

STAN

BEZPP

4

Hemr Martin

47

STAN

BEZPP

5

Zbíral Jan Ing. arch.

40

STAN

BEZPP

6

Ciboch Michal Mgr.

43

STAN

BEZPP

7

Slanec Jan Ing.

34

STAN

BEZPP

8

Krampl Petr Mgr.

44

STAN

STAN

9

Hrabáková Lucie

43

STAN

BEZPP

10

Slancová Blanka DiS.

60

STAN

BEZPP

11

Čihák Jakub

24

STAN

BEZPP

12

Dinh Filip

18

STAN

BEZPP

13

Čihák Karel

62

STAN

BEZPP

14

Slanec Jaroslav Mgr.

65

STAN

BEZPP

15

Brajer Miroslav

52

STAN

BEZPP

16

Havlíček Milan

46

STAN

BEZPP

17

Bartášek Jan

24

STAN

BEZPP

18

Paul Vojtěch

29

STAN

BEZPP

19

Lenhartová Eva

37

STAN

BEZPP

20

Voděra Martin DiS.

48

STAN

BEZPP

21

Fulínová Jitka

58

STAN

BEZPP

6. Otevřená radnice - PRO

Kandidát

Navrhující
strana

Politická
příslušnost

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

1

Kahoun Filip

53

PRO 2022

PRO 2022

2

Kadlec Petr

43

NK

BEZPP

3

Fišerová Ludmila

61

NK

BEZPP

4

Vodička Miloslav

50

PRO 2022

PRO 2022

5

Bartoš Martin

54

NK

BEZPP

6

Vítek Karel Ing.

70

NK

BEZPP

7

Pinc Josef Ing.

49

NK

BEZPP

8

Novák Michal Ing.

64

NK

BEZPP

9

Kolačná Markéta

50

NK

BEZPP

10

Staněk Martin

33

NK

BEZPP

11

Mandík Lubomír Ing.

71

NK

BEZPP

12

Malá Kateřina

46

NK

BEZPP

13

Černý Miroslav

51

NK

BEZPP

14

Minářová Eva

61

NK

BEZPP

15

Pjaták Milan

59

NK

BEZPP

16

Brabec Čeněk

57

NK

BEZPP

17

Píchová Karolína

45

NK

BEZPP

18

Kufová Eva

41

NK

BEZPP

19

Tomková Lenka Mgr.

46

NK

BEZPP

21

Hrudová Dita Ing.

45

NK

BEZPP

7. JISTOTA A BUDOUCNOST

Kandidát

Navrhující
strana

Politická
příslušnost

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

1

Holobrada Stanislav MUDr.

61

JAB

ČSSD

2

Melicharová Anna

19

JAB

BEZPP

3

Vořechovský Ivan

58

JAB

BEZPP

4

Petřík Lukáš Ing.

41

JAB

ČSSD

5

Petrák Vratislav

59

JAB

BEZPP

6

Dinh Věra

38

JAB

BEZPP

7

Pešek Adam

21

JAB

BEZPP

8

Voltr Martin

20

JAB

BEZPP

9

Houbová Lucie

31

JAB

BEZPP

10

Zíbr Roman

54

JAB

BEZPP

11

Holobrada Jiří Ing.

58

JAB

ČSSD

12

Melicharová Jaroslava

55

JAB

BEZPP

13

Melichar Jan

61

JAB

BEZPP

14

Bouček Stanislav

75

JAB

ČSSD

15

Smižík Petr

34

JAB

BEZPP

16

Suchanová Nicollete

20

JAB

BEZPP

17

Voltr Josef

57

JAB

ČSSD

18

Houba Jindřich

61

JAB

ČSSD

19

Čermáková Iveta

25

JAB

BEZPP

20

Cichá Martina

40

JAB

BEZPP

21

Veselý Josef

44

JAB

BEZPP

autor článku: redakce DA (zdroj: www.mestodobris.cz)