Dnes je sobota 4. červenec, svátek má Prokop.

www.kolopro.cz/

V tomto týdnu dojde k zápisu do nové přístavby 5. MŠ Dobříš

přidáno: 12. 02. 2019

V listopadu loňského roku byla dokončena dostavba nového pavilonu u 5. MŠ Dobříš, která trvala od počátku roku 2018. Přistavěny byly celkem dvě nové třídy, do kterých bude nyní probíhat zápis pro nové děti. Kdy s dětmi k zápisu dojít a co vše musíte mít s sebou?

Od února do listopadu roku 2018 probíhaly u 5. MŠ Dobříš rozsáhlé práce na nové přístavbě v areálu školky. Díky těmto pracím byly přistavěny dvě nové třídy s navýšením kapacity školky o 56 míst. Postaven byl nový dvoupodlažní objekt, který byl napojen k západní stěně stávající budovy mateřské školy. Součástí projektu je i nové vybavení stávající kuchyně, vybavení tříd volným a vestavěným mobiliářem včetně venkovního pískoviště a lavičky. 

Zápis dětí do nových tříd!

Zápis do nové přístavby 5. MŠ Dobříš bude probíhat tento čtvrtek 14. února od 13:00 do 17:00 hod. v budově mateřské školy nacházející se v lokalitě Větrníku. Přihlášky si můžete již teď vyzvednout v mateřské škole nebo se mohou vyplnit v den zápisu.

Co vše budete k zápisu potřebovat?

K zápisu doma nezapomeňte rodný list dítěte, průkaz totožnosti zákonného zástupce, potvrzení trvalého pobytu dítěte, pokud není totožný se zákonným zástupcem. Vše poslouží pouze k ověření, nepotřebujete tak žádné kopie ani potvrzení od lékaře.

Děti nastoupí 1. března

Děti, které budou zapsány, nastoupí do mateřské školy v pátek 1. března. Vedení školy však upozorňuje rodiče nově nastupujících dětí, že musí počítat se čtrnáctidenní zvykací dobou, adaptační doba bude přizpůsobena potřebám dětí.

autor článku: Redakce DA