Dnes je čtvrtek 13. květen, svátek má Servác,
je Mezinárodní den Falun Dafa.

bobcat.jobs.cz/vyroba/#volna-mista

Přijďte diskutovat o současné otázce odpadového hospodářství v Dobříši!

přidáno: 07. 05. 2019

Město Dobříš pořádá v příštím týdnu kulatý stůl. Diskutovat se bude o dobříšském systému odpadového hospodářství. Kdy a kam máte možnost přijít říci své názory a podněty?

Nový systém odpadového hospodářství, který byl v Dobříši zahájen 1. února letošního roku vyvolal u občanů mnoho otázek. Problematika byla diskutována nejen na zasedání Zastupitelstva města Dobříš, ale také mezi lidmi na sociálních sítích. V současnosti probíhá svoz komunálního odpadu jednou za 14 dní a jednou měsíčně podle harmonogramu probíhají svozy plastových pytlů s příslušným tříděným odpadem.

Další změna s novým motivačním systémem?

Podle informací z posledního schůze Zastupitelstva města Dobříše, o kterém jsme vás informovali, byla v rámci rozpočtového opatření vyčleněna částka ve výši 300.000 Kč, díky které by měl být vypracován nový motivační systém třídění odpadu, který bude nejspíš zveřejněn právě na pořádaném kulatém stolu v příštím týdnu.

Nevyhovuje vám současná situace? Chcete vyjádřit svůj názor a něco změnit?

Už v příštím týdnu budete mít možnost. O tématu svozu odpadu a jeho třídění se bude otevřeně diskutovat v rámci tzv. kulatého stolu. Přijďte se seznámit s moderním řešením adresného třídění a zároveň vyslovit své návrhy, zkušenosti a podněty. Setkání se uskuteční v úterý 14. května od 18:00 hod. v Pastoračním centru sv. Tomáše v Dobříši.

autor článku: Redakce DA