Dnes je čtvrtek 13. srpen, svátek má Alena,
je Den leváků.

Z našeho města

VIDEO: Ustavující Zastupitelstvo města Dobříše pro další volební období

přidáno: 06. 11. 2018

První zasedání nového zastupitelstva proběhlo v minulém týdnu. Novou starostkou města Dobříše byla zvolena paní Jana Vlnasová a jako místostarostka byla zvolena paní Dagmar Mášová. Jak ustavující zastupitelstvo probíhalo a jaké další složení pro následující volební období bude v Radě města a Zastupitelstva města Dobříše?

Na čtvrtek 1. listopadu bylo svoláno první ustavující zasedání Zastupitelstva města Dobříše, během kterého byli představeni veřejnosti noví zastupitelé pro následující volební období. Starostou města byl před čtyřmi lety zvolen pan Stanislav Vacek a místostarostové byli pan Tomáš Hadžega a paní Petra Neubergerová.

Historicky první dobříšská starostka

Do dalšího volebního období vstupuje koalice tří stran, a to sdružení nezávislých kandidátů Pro Dobříš, ODS a KDU-ČSL. V čele města pak zasedne historicky první starostka města Dobříše, paní Jana Vlnasová. Místostarostkou byla zvolena paní Dagmar Mášová. V opozici pro následující volební období budou strany Otevřená radnice, ANO, Starostové a nezávislí, Top 09 a ČSSD. Do Rady města usedne celkem sedm členů, a to konkrétně mimo starostky a místostarostky Jitka Urbanová, Ivo Salcman, Jaroslav Melša, Václav Bálek a Pavel Svoboda.

Členové zastupitelstva

Do nového volebního období byli do zastupitelstva zvoleni Jana Vlnasová, Dagmar Mášová, Václav Bálek, Pavel Svoboda, Daniel Flígr, Lenka Mašková, Romana Bodorová, Jaroslav Melša, Jitka Urbanová, Adam Böhm, Filip Kahoun, Jindřiška Romba, Petr Kadlec, Markéta Čermáková, Tomáš Helebrant, Vít Rosenbaum, Stanislav Vacek, Marek Vávra, Ivo Salcman, Petra Neubergerová a Stanislav Holobrada.

Video ze čtvrtečního ustavujícího Zastupitelstva města Dobříše:

autor článku: Redaktorka Kamila Paulová a kameraman Petr Pluhař