Dnes je sobota 3. prosinec, svátek má Barbora.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Začalo hlasování pro nejlepší návrhy participativního rozpočtu města Dobříš

přidáno: 25. 02. 2022

Město Dobříš odstartovala veřejné online hlasování o 7 finálních návrhů participativního rozpočtu s názvem Tvoříme Dobříš 2022. Které návrhy letos vyhrají?

Návrhy občanů města, které jsou podávány v rámci participativního rozpočtu s názvem Tvoříme Dobříš, realizuje dobříšská radnice už od roku 2019. Pro letošní rok bylo pro participativní rozpočet s názvem Tvoříme Dobříš vyčleněno z rozpočtu města 250 000 Kč. Za tuto částku budou realizovány 2 nejlepší návrhy, které mohou nyní vybírat lidé formou veřejného online hlasování.

Do 4. ročníku participativního rozpočtu města Dobříše bylo přihlášeno celkem 17 návrhů, z nichž do finálního veřejného hlasování prošlo 7 z nich. Těchto 7 projektů pak bylo jejich navrhovateli veřejnosti představeno formou videokonference a nyní odstartovalo veřejné online hlasování.

Který návrh z projektu Tvoříme Dobříš 2020 se bude realizovat? Hlasujte!

Hlasujte pro nejlepší návrhy participativního rozpočtu Tvoříme Dobříš 2022 hned teď!

Zapojte se i vy do hlasování a podpořte pro vás zajímavý projekt. Hlasovat můžete až do 21. března 2022. Každý hlasující může udělit až dva kladné hlasy a až poté případně i jeden záporný.

Jakým projektům dáte svůj hlas vy?

Hlasování bude ukončeno 21. března 2022 ve 21:59 hod. a výsledky na webu budou zveřejněny okamžitě.

Více k návrhům, hlasování a pravidlům v rámci participativního rozpočtu Tvoříme Dobříš 2022 naleznete ZDE.

autor článku: redakce DA (zdroj: www.mestodobris.cz)