Dnes je pátek 5. červen, svátek má Dobroslav,
je Světový den životního prostředí.

Z našeho města

V příbramské nemocnici dojde k přesunutí gynekologických ambulancí

přidáno: 21. 05. 2018

V příbramské nemocnici bude probíhat v následujících měsících rekonstrukce gynekologických ambulancí. Jakých pacientů a návštěvníků se změny dotknou a jak dlouho budou trvat?

Přesun se nijak nedotkne porodnice, gynekologického oddělení ani novorozeneckého oddělení

Kvůli plánované rekonstrukci zbývajících pater pavilonu D4, kde pro vás chystáme zbrusu nové prostory, budou dočasně přesunuty gynekologické ambulance do areálu II na Zdaboři.

K přesunu dojde 7. a 8. června

Fungovat na nové adrese pak začnou od pondělí 11. června. Ordinace budou v areálu II na Zdaboři, v druhém patře pavilonu H. V areálu I zůstane po dobu celou dobu akutní gynekologická ambulance. Provoz gynekologických operací, porodnice i novorozeneckého oddělení zůstává bez jakýchkoliv změn, budoucí maminky mohou tedy při porodu využít příbramskou nemocnici bez obav. „Na dva dny, během kterých budeme ambulance přesouvat, nebudeme objednávat žádná plánovaná vyšetření. V případě akutních stavů však bude po celou dobu k dispozici akutní gynekologická ambulance, takže se v jakoukoliv chvíli dokážeme o kohokoliv postarat,“ ujišťuje vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Bc. Ludmila Nováčková.

Rekonstrukce potrvá zhruba rok

Gynekologické ambulance budou na dočasné adrese pouze po dobu rekonstrukce pavilonu D4, která by podle odhadů měla trvat zhruba rok. Poté se klientky dočkají dokončení nového gynekologicko-porodnického pavilonu s nejmodernějším přístrojovým vybavením, profesionálním týmem a také příjemným prostředím. Podrobné informace na jaká vyšetření se mají pacientky objednávat do areálu Zdaboř, budou k dispozici na webových stránkách nemocnice.

autor článku: Bc. Martin Janota | Specialista pro styk s veřejností