Dnes je pátek 5. červen, svátek má Dobroslav,
je Světový den životního prostředí.

Z našeho města

Soutěž ORDINACE ROKU v plném proudu!

přidáno: 18. 02. 2018

Do letošního ročníku populární soutěže ORDINACE ROKU se tentokrát zapojilo neuvěřitelných 3 707 ordinací, což svědčí o vysoké oblibě tohoto soutěžního projektu mezi pacienty i samotnými lékaři. Jedna z mediálních tváří projektu, Kateřina Cajthamlová, na adresu soutěže uvedla: „Ankety tohoto typu zvyšují zdravou soutěživost, přispívají ke zlepšování zdravotnických služeb a zvyšují prestiž lékařské profese.“

Oč se jedná?

Projekt obměňuje ordinace, které se zajímají o své pacienty ve vetší míře, než jim ukládá zákon. Na internetu zobrazují pacientům potřebné informace, dovolené, záskoky, ordinační hodiny, tak, aby se pacienti mohli sami zařídit. Tyto ordinace dbají na své vybavení a kromě profesionální léčby se snaží přistupovat ke svým pacientům otevřeně a moderně.

Hlasování probíhá na portálu www.ordinaceroku.cz, kde je možné zasílat hlasy prostřednictvím veřejných profilů soutěžících ordinací. Pacienti mohou ordinace podpořit hned několika způsoby: hlasováním, sdílením profilu ordinace na sociálních sítích nebo rozesíláním soutěžních odkazů svým známým prostřednictvím e-mailu. Je však potřeba mít na paměti, že zvolené ordinaci lze vždy dát pouze jeden hlas!

Hlasování končí 15. dubna 2018 a vyhlášení výsledků celého projektu proběhne 23. dubna 2018. Vše můžete živě sledovat na fanouškovské stránce.

Vítězné ordinace i pacienti, kteří se do soutěže zapojili, se mohou i tentokrát těšit na pestrou paletu lákavých cen. Vyhrát lze například hodnotnou elektroniku, relaxační pobyt v Tatrách nebo některý z dárkových poukazů, které byly do soutěže věnovány oficiálními sponzory.

Třetí ročník soutěže je nyní nově doprovázen a podporován známými osobnostmi ze sféry zdravotnictví. Kromě již zmiňované lékařky a výživové poradkyně Kateřiny Cajthamlové se jako mediální tváře projektu představí například i PharmDr. Jana Doleželová nebo módní návrhářka Marie Zelená.

Všem zúčastněným přejeme mnoho zdaru. Nechť zvítězí ten nejlepší!

autor článku: Radko Pokorný a redakce DA