Dnes je sobota 4. červenec, svátek má Prokop.

Zajímavosti

Svatý Valentýn: Tipy, kam vyrazit v Dobříši a okolí za romantikou

přidáno: 14. 02. 2018

Po roce je tu zase svátek svatého Valentýna, kam ho dnes večer jít oslavit? Pokud jste upřímně na dnešní den ani nepomysleli a nevíte, jak to honem napravit, nemusíte se obávat i v Dobříši se nachází plno možností, jak dnešní večer příjemně oslavit. Máme pro vás hned několik tipů.

Tradiční večeře, která nikdy neomrzí

Láska prochází žaludkem, že? A co teprve, když v jednotlivých dobříšských restauracích připravili speciální degustační menu.

V zámecké restauraci Dobříš si pro páry přichystali speciální menu rozdělené „pro něj“ a „pro ni“.

V Restauraci U Statkářů se dámy mohou v rámci večeře těšit dokonce i na růži.

Za dobrou kuchyní se můžete vydat i mimo Dobříš, například do restaurace na Nový Rybník, do Rezidence Holšín nebo na Statek do Svatého Pole. Pokud byste si chtěli dnes večer na nějakém menu pochutnat, nezapomeňte si nejdříve ověřit, zda mají ve vybrané restauraci ještě místo!

Něco pro akčnější povahy

Pokud jste pár akčnější povahy možná si raději zasportujete. V Dobříši můžete využít od 15:30 do 17:30 hod otevřeného zimního stadionu. Zajít můžete i do Fitness centra Dobříš nebo na efektivní cvičení Bodytec do Aerobik studia Orel Dobříš.

Rozmazlování v podobě relaxace?

Po dobré večeři nebo sportování můžete vyrazit na relaxaci do dobříšských wellnessů. Zkusit štěstí, zda mají na dnešní večer ještě volné místo můžete v Royal Wellness & Spa Dobříš nebo na Statku Dobříš.

Dobříš ukrývá nespočet kouzelných míst

Jako rodilí „Dobříšáci“ určitě znáte nespočet krásných míst v okolí Dobříše. Vydat se můžete třeba na procházku na Vlašku, kde se můžete zastavit i v Krmelci Vlaška nebo si užijte krásný výhled na rozsvícené město během procházky na Bzdince.

Máte rádi pohodlí?

A proč vůbec někam vyrážet? Co si neudělat příjemný večer v pohodlí domova? Tak tohle vás možná napadlo hned u nadpisu článku a proč také ne?  Něco dobrého nakoupit, uvařit a k tomu si pustit oblíbený zamilovaný film. Jedna z variant, která se jeví jako nejjednodušší? A jak slavíte Valentýna vy? Plánujete dnešní den oslavit nebo raději čekáte až na Prvního máje? Napište nám o tom. 

autor článku: Kamila Paulová