Dnes je čtvrtek 28. březen, svátek má Soňa,
je Den učitelů v ČR.

Zajímavosti

Autoservis Euromaster v Dobříši hledá nové kolegy do svého týmu

přidáno: 08. 09. 2021

Autoservis Euromaster, který najdete po levé straně silnice při výjezdu z Dobříše směrem na Hostomice, byl otevřen v roce 2016. O té doby si získal velkou spoustu spokojených a stálých zákazníků. Tým tohoto rodinného podniku se každý rok postupně rozšiřuje. Hledáte práci? Chcete změnu? Možná je aktuální nabídka tohoto autoservisu to pravé právě pro vás…

„Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici automechanik a manažer pobočky. Práce je to na plný úvazek a v příjemném prostředí našeho autoservisu. Byli bychom rádi, kdyby se našel někdo nový do našeho týmu přímo mezi Dobříšáky nebo mezi lidmi z okolí. Máme dobrou zkušenost s tím, že lidé se pak mezi sebou dobře znají, mohou spolu lépe komunikovat a třeba i navázat přátelství mimo práci,“ říká spolumajitelka Buenoservis Euromaster paní Ivana Kajgrová.

Hlavní náplň práce:

Automechanik:

  • přijímáme zakázky rychloservisu – tzn. běžný servis: výměna oleje, výměna destiček,... geometrie, klimatizace, diagnostika a další rychloservisní zásahy

Manažer pobočky:

  • vedení pobočky na Dobříši, která je součástí nadnárodní společnosti Euromaster
  • Každodenní komunikace se zákazníky vs. komunikace s automechaniky
  • řízení provozu, plánování zakázek, kalkulace

"Další informace k této pozci ráda sdělím osobně. Je to zajímavá práce pro člověka, který hledá výzvu …," dodává paní Ivana Kajgrová.

A co vás čeká?

Práce v mladém kolektivu, přímo v Dobříši a v malé rodinné firmě, která se každoročně velmi rychle rozrůstá. Moderní zázemí a kvalitní vybavení pro vaši práci.

Požadavky na uchazeče o volné pracovní místo?

  • ukončený obor, zaučíme mladé začínající mechaniky po škole
  • bezúhonnost
  • praxe výhodou

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou a věk více jak 21 let
  • SŠ nebo VŠ vzdělání humanitního směru
  • flexibilita, kreativita, schopnost samostatné práce
  • komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • znalost práce s kancelářskými programy, připravenost podílet se na administrativních činnostech
  • schopnost sebereflexe a ochotu pracovat,
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, psychickou odolnost
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • chuť se dál učit a vzdělávat, nejen profesně, ale také osobnostně
  • abyste byl/a týmový hráč, který zároveň dokáže pracovat samostatně
  • ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
  • ovládat práci s počítačem a programy MC Office, práce se sociálními sítěmi

Výhodou je pokud:

  • máte znalost AJ
  • vlastníte řidičský průkaz skupiny B

Co nabízí Autoservis Euromaster?

  • práci na HPP; po odpracovaném 1 roce smlouvu na dobu neurčitou
  • práci v malém kolektivu a příjemném prostředí
  • další vzdělávání v oboru za podpory zaměstnavatele
  • rozšíření činností dle individuálního zájmu a schopností
  • po uplynutí zkušební doby možnost osobního finančního ohodnocení
  • pravidelné navyšování platu
  • 20 dní dovolené, sickdays, home office, studijní volno

Místo výkonu práce: Dobříš

Předpokládaný nástup: září / říjen 2021

Jak se přihlásit a co vše si připravit:

Zájemci o pracovní místo předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat:

  • jméno, příjmení, titul
  • datum a místo narození
  • státní příslušnost
  • místo trvalého pobytu
  • kontaktní telefon, e-mail
  • datum a podpis uchazeče

K přihlášce nezapomeňte připojit:

  • strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením)
  • ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Místo, způsob a lhůta podání přihlášky:

Veškeré podklady mohou zájemci zasílat nebo osobně podávat do 15. září 2021, případně mohou veškeré podklady zasílat v elektronické formě na e-mail: info@buenoservis.cz.

Obálku označte nápisem „Pracovní místo - automechanik nebo manažer pobočky“ a zašlete nebo podejte na adresu:

  • Hostomická 1999, Dobříš 2630 01

Kontakt pro další dotazy:

autor článku: redakce DA