Dnes je sobota 20. duben, svátek má Marcela,
je Mezinárodní den svobody tisku.

Zajímavosti

V Klubu Terén hledají nového kolegu pro práci s dětmi

přidáno: 03. 08. 2021

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici sociální/ho pracovníka/pracovnice pro cílovou skupinu dětí a mládeže na 1,0 úvazku v Nízkoprahovém Klubu Terén v Dobříši (0,5 úvazek kontaktní práce + 0,5 úvazek terénní práce).

Hlavní náplní práce je poskytování sociálních služeb dětem a mládeži v nepříznivých sociálních situacích.

A co vás čeká?

Pracujeme s mladými lidmi ve věku 11-18 let z Dobříše a okolí a poskytujeme jim podporu a pomoc s tématy, která ve svém životě řeší a s obtížnými situacemi, do kterých se v průběhu dospívání dostávají. Pořádáme pro ně také sportovní a kulturní akce a výjezdy. Spolupracujeme i s dalšími institucemi, jako jsou základní školy, úřady, kurátoři pro děti a mládež apod.

Co pro tuto pozici požadujeme?

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou a věk více jak 21 let,
  • schopnost sebereflexe a ochotu pracovat se svými hranicemi,
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, psychickou odolnost,
  • dobré organizační a komunikační schopnosti,
  • chuť se dál učit a vzdělávat, nejen profesně, ale také osobnostně,
  • abyste byl/a týmový hráč, který zároveň dokáže pracovat samostatně,
  • ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách,
  • ovládat práci s počítačem a programy MC Office, práce se sociálními sítěmi.

Výhodou je pokud:

  • máte vystudovanou nebo studujete VŠ/VOŠ obor sociální práce či příbuzný obor, anebo máte kurz pracovníka v sociálních službách (pokud ne, kurz si alespoň pro práci terénního sociálního pracovníka budete muset do 18 měsíců od nástupu dodělat),
  • máte zkušenosti s prací s dětmi a mládeží
  • orientujete se v zákoně o sociálních službách a standardech kvality soc. služeb.

A co nabízíme my?

  • práci na HPP s úvazkem 1,0; po odpracovaném 1 roce smlouvu na dobu neurčitou,
  • stanete se součástí přátelského týmu a profi organizace,
  • 25 dní dovolené, sickdays, home office, studijní volno,
  • profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi),
  • možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady,
  • příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu,
  • mzdu 26 000 Kč hrubého dle zkušeností, dosaženého vzdělání a praxe.

Místo výkonu práce: Dobříš

Předpokládaný nástup: září 2021

Výběrové řízení je tříkolové

Váš strukturovaný životopis a motivační dopis (proč právě tato pozice a organizace, proč právě Vy, popř. zkušenosti s cílovou skupinou) zasílejte do 19. srpna 2021 na e-mail kisova@proximasociale.cz

Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Uchazeče zveme na pohovor postupně. Těšíme se na vás.​

autor článku: Mgr. Lucie Hemrová - sociální pracovnice Proxima Sociale o.p.s.