Dnes je úterý 27. únor, svátek má Alexandr.

Zajímavosti

3 TOP TIPY NA VALENTÝNSKÉ DÁRKY z Dobříšska

přidáno: 12. 02. 2023

Svátek svatého Valentýna je za dveřmi. Ukažte své drahé polovičce, že vám na ni záleží a obdarujte ji dárkem, který řekne vše za vás. Máme pro vás inspiraci v podobě toho nejlepšího.

Valentýn vám dává možnost, udělat radost tomu koho milujete. Tento svátek si u nás rok od roku získává více a více příznivců. Pánové, věřte, že i žena, která tvrdí, že si na Valentýna nepotrpí, bude z vašeho valentýnského dárku jistě velmi potěšena. A milé ženy, každý muž je rád, když mu žena projevuje svou lásku…

Udělejte si tedy čas a připravte si na úterý 14. února, na svátek svatého Valentýna, pro svou milovanou polovičku překvapení, malý dárek a pár milých slov…

Valentýnská květina za vás řekne vše

Květiny jsou nejoblíbenějšími dárky pro milovanou osobu, a to nejen pro ženu. Ke svátku svatého Valentýna tak patří skoro neodmyslitelně. My doporučujeme pro tu vaši letošní valentýnskou kytici zajít do květinářství Letizia v Dobříši, kde seženete kromě ní i další krásné a originální dárky.

„Na Valentýna máme u nás v obchodě pro zákazníky připravené krásné květiny, květinové boxy a dekorace. Mimo to máme v nabídce i velmi kvalitní česká a italská vína, prosecca DOCG, sušenky a makronky z dílny paní Bohunky Moletzové,“ říká majitelka obchodu paní Martina Krátká.

V obchůdku Letizia můžete pořídit také ručně vyráběná mýdla ve tvaru srdíčka a originální přáníčka z dílny Lucky Ilustrace, které jsou tematicky zpracované pro den svatého Valentýna. Letizia nabízí jednoduše kompletní valentýnskou nabídku i pro náročné zákazníky. S nákupem však raději nečekejte a zajistěte si svůj valentýnský dárek předem.

„Tematické svátky a oslavy máme u nás v obchodě velmi rádi a věnujeme jim velkou pozornost. Zvláště na Valentýna jsme ale vděční za objednávky předem. Předem zamluvené dárky si pak zákazníci mohou vyzvednout přednostně a bez čekání třeba přímo 14. února,“ dodává paní Martina Krátka.

Květinářství Letizia:

 

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem

Romantická valentýnská večeře ve dvou potěší ženy i muže. Kde je to nejlepší místo? Možností je v Dobříši i jeho okolí mnoho a my tentokrát doporučujeme restauraci Zastávka Voznice.

„Valentýn se blíží a jak jsme slíbili, tak konáme! Na Zastávce bude otevřeno. A protože stále platí stejné pravidlo - Láska prochází žaludkem, tak pro vás máme připravenou luxusní nabídku pro dva. A protože míst i porcí je omezený počet, doporučujeme si určitě udělat rezervaci předem. Navíc při objednání kompletního menu vás čeká 2x 1dcl prosecca,“ říkají majitelé restaurace, kteří se na všechny zamilované dvojice velmi těší. Hosté se zda jako vždy mohou spolehnout, že dostanou dobré jídlo a bude o ně postaráno příjemnou a profesionální obsluhou.

Restaurace Zastávka Voznice

 

Originální valentýnský dárek z pravé kůže

„Žádnou ženu neurazíš květinou ani kabelkou od nás,“ říká majitelka oblíbeného dobříšského obchůdku, ve kterém najdete úžasné kožené zboží pro ženy i muže.

Kožené galanterie Dobříš i Hanka Kolová je na svátek svatého Valentýna připravena. V obchodě aktuálně najdete krásné zboží laděné do tradiční červené, tedy barvy lásky. Samozřejmě ale nechybí ani kabelky, peněženky, pásky, taštičky, batohy, psaníčky a další doplňky nejrůznějších druhů a barev. Majitelka obchodu, která vás vždy přivítá s úsměvem a dobrou náladou, navíc připravila na Valentýna speciální slevovou akci na zboží značky Elega od Dany Morávkové.

Kožená galanterie Dobříš

Ať už jste tedy žena nebo muž… Nechte se inspirovat a oslavte letos svátek všech zamilovaných, vyjádřete svou lásku, vděčnot a radost z toho, že máte vedle sebe někoho výjimečného. Svatý Valentýn je sice svátek všech zamilovaných, ale vyjádřit svou lásku můžete třeba i své mamince, tatínkovi, nejlepšímu příteli nebo svému milovanému sourozenci...

autor článku: redakce DA