Dnes je pondělí 18. říjen, svátek má Lukáš.

Zajímavosti

Animátoři z Veselé rodiny chystají pohodové odpoledne s programem zdarma!

přidáno: 08. 09. 2021

Už na toto páteční odpoledne chystají oblíbení dětští animátoři z Dobříše zábavný program pro celou rodinu. Ten se odehraje od 16:00 hod. v prostoru před dobříšskou sportovní halou a návštěvníci se mohou těšit na spoustu aktivit hlavně pro děti. Vše je navíc zcela zdarma!

Akci z názvem Veselé rozloučení s létem dala dohromady Veselá rodina - organizace zajištující zábavné programy pro děti, narozeninové oslavy, karnevaly nebo dětské dny. Mimo jiné aktivity za sebou letos animátoři z této organizace mají několik velmi povedených příměstských táborů pro menší i větší děti z Dobříšska. Právě proto se prázdniny a léto rozhodli zakončit jednou menší akcí pro veřejnost.

„Když jsem při jednom z našich táborů viděla, jak jsou děti nadšené z malého koncertu, který pro ně připravila naše animátorka a také zpěvačka Natálka se svou kapelou, doslova mě to dojalo i nabilo novou energií. Všichni členové skupiny pracovali s dětmi perfektně a já zase po dlouhé době cítila tu sílu živé hudby… Nápad na uspořádání malého odpoledního programu pro rodiče s dětmi přišel okamžitě,“ vysvětluje ředitelka organizace Denisa Havlíčková, jak vznikl nápad na zorganizování akce.

Veselé rozloučení s létem nabízí program zcela zdarma!

Veselé rozloučení s létem se uskuteční v pátek 10. září odpoledne v prostoru před dobříšskou sportovní halou. Program je připraven pro všechny děti i rodiče zcela zdarma a jeho návštěvníci se mají opravdu na co těšit!

Přímo v prostoru před Tankovnou Modrá Kočka odstartuje v pátek od 16:00 hod. zábavný animační program pro děti plný tance a soutěží. Na něj bude navazovat malý koncert kapely Strangers, která bude hrát k poslechu i tanci všem návštěvníkům této akce a kterou se svými houslemi možná doprovodí v některých písních i sám legendární Karel Čihák.

Během celého odpoledního programu bude pro děti připraveno malování na obličej, třpytivé tetování, skákací hrady a opičí dráha. Všechny aktivity budou pro děti připraveny zdarma.

„Po dlouhé době se všichni těšíme, že si opět budeme moci užít společně odpoledne plné zábavy, pohybových aktivit a úžasného programu. Mohu potvrdit, že nebudou chybět oblíbené dětské písničky, na které budeme s dětmi a dalšími animátory tancovat! Máme připravené i soutěže, které doprovodí přichystaný program,“ prozrazuje za animátory Sára Zemanová.

K zábavnému odpoledni se připojili také dobříšští hasiči, kteří přivezou ukázat svou techniku, oblečení a další vybavení. Celý program pak navíc doplní ukázky hokejových tréninků pro děti, které budou probíhat přímo v prostoru dobříšského zimního stadionu pod vedením trenérů z obnoveného hokejového klubu v Dobříši.

„Od začátku jsem chtěla, aby nebyla akce zpoplatněna vstupným ani žádnými dalšími poplatky. Požádala jsem proto všechny animátory i kapelu, zda by jim nevadilo udělat vše zdarma. Ani jeden z oslovených neváhal ani minutu, z čehož mám opravdu velkou radost,“ říká Denisa a dodává kdo další se k jejich programu přidal. „Při přípravě programu mě napadlo zkusit oslovit ještě dobříšské hasiče, kteří přijedou se svou technikou a mimo ukázky pro veřejnost nám zdarma zapůjčí agregátory na nafouknutí skákacích hradů pro děti. Za což jim opravdu velmi děkuji. Na spolupráci a doplnění programu se mi pak povedlo domluvit i s panem Lenerem, který zajistil právě na páteční odpoledne ukázkové lekce hokejových tréninků v prostoru zimního stadionu.“

Dobré jídlo a pití na akci zajistí Tankovna Modrá Kočka

Oblíbená restaurace nabídne své tradiční menu, točenou Kofolu, grilované dobroty, palačinky a jiná jídla. Pro rodiče, a zvláště pak pro tatínky, bude připravené správně vychlazené tankové pivo od Staropramenu.

„Jsme moc rádi, že prostor zrovna okolo naší restaurace ožije a těšíme se na všechny návštěvníky. Pro děti budeme mít připravené palačinky s ovocem, kuřecí řízek s bramborovou kaší, mini burgery s kuřecím masem obaleným v cornflakes, hot dogy a pro dospěláky klobásy s chlebem. A samozřejmě nebudou chybět ani oblíbené hranolky, krokety, nakládaný hermelín a další dobroty ke kávě i pivu,“ říká za tým restaurace spolumajitel Roman Pešta.

 

autor článku: redakce DA