Dnes je středa 24. únor, svátek má Liliana.

dobrisskoaktualne.cz/zajimavosti

Dobříšsko aktuálně je tu pro vás i v roce 2021. Využijte jeho prostor i vy

přidáno: 04. 01. 2021

Také v roce 2021 budou vycházet články, rozhovory, upoutávky a pozvánky na nejrůznější akce a další zprávy z našeho regionu. Využít prostor na Dobříšku aktuálně můžete i vy…

Dobříšsko aktuálně funguje jako regionální internetový informační portál už od roku 2015. Denně vydává články a zprávy na nejrůznější témata, k dispozici je tady také kalendář událostí, seznam firem a místo pro reklamu.

Využijte prostor Dobříšska aktuálně a dejte o sobě vědět

Dobříšsko aktuálně je otevřené jakékoliv spolupráci. Podporuje místní organizace, firmy i jednotlivce a má za cíl zviditelňovat činnosti, které přispívají k rozvoji našeho regionu.

Sportovní, zájmové, neziskové a další organizace mohou využívat prostor tohoto webu bezplatně. Články a zprávy z činnosti těchto spolků jsou zveřejňovány na základě dodání podkladů (zpracovaného příspěvku s min. jednou kvalitní fotografií). Prostor zdarma lze využít také v kalendáři akcí a po domluvě lze využít i další možnosti portálu.

Mateřské, základní i střední školy, jiné vzdělávací instituce, obecní úřady, zdravotnická zařízení a poskytovatelé sociálních služeb mají prostor zcela neomezený a zcela zdarma. V případě vysloveně komerčních akcí, se vše řeší dohodou. Možné je využít placený prostor webu, mediální partnerství apod.

Prostor na tomto webu mají i podnikatelé, firmy a společnosti, které chtějí upozornit na své produkty nebo služby. Často tvoříme rozhovory, články představující zajímavou práci nebo nabídku a na základě další domluvy a zájmu řešíme i placenou reklamu.

Pošlete svůj vlastní tip, článek, zprávu, příspěvek nebo i fotografie. Dobříšsko aktuálně se může stát prostředníkem, díky kterému se více lidí dozví o zajímavých akcích, krásných místech, úžasných lidech okolo nás a důležitých informacích. Prostor je tu i pro vaše názory ohledně veřejných věcí a problémů.

Placená reklama na Dobříšsku aktuálně je za pár kaček

Dobříšsko aktuálně navštěvuje přes 10 000 čtenářů za měsíc a web je aktivně propojen s facebookovým profilem Dobříšsko aktuáně, z. s., který má nyní přes 2 500 sledujících. Reklama tady má smysl a dokáže oslovit vaše potencionální zákazníky aktivně.

Reklamu na Dobříšsku aktuálně s vámi připravíme individuálně a přesně dle vašich požadavků a finančních možností. Tady můžete mít dlouhodobou reklamu s maximálním dosahem v našem regionu a za rozumné peníze.

autor článku: redakce DA