Dnes je pátek 27. listopad, svátek má Xenie.

Zajímavosti

Nechte své auto v garáži a vyrazte do práce na kole!

přidáno: 24. 04. 2017

Máte rádi pohyb? Musíte si počkat, až na něj budete mít dostatek volného času? A proč právě pohyb nezařadit během pracovního týdne? Čas, který strávíte na cestě do práce, lze strávit přeci i efektivněji, nemyslíte?

Jezdíte denně do práce autem? A proč právě tento čas nevyužít. Pokud máte cestu dalekou, místo chůze můžete využít své kolo. Prohledejte tedy sklepy, garáže a vytáhněte svá kola. Čeká na vás totiž nové dobrodružství, a navíc si můžete i zasoutěžit a třeba i vyhrát.

Získat můžete nejen lepší fyzičku, ale i krásné ceny

Zúčastnit se můžete celostátní soutěže Do práce na kole. V tomto roce se uskuteční již sedmý ročník a probíhat bude celkem ve více než třiatřiceti městech České republiky. Cílem soutěže je namotivovat co největší počet lidí, kteří použijí na své cestě do práce nejen kolo, ale jakoukoli bezmotorovou formu. Můžete tak využít koloběžku, chůzi nebo i vyběhnout!

Zapojte své kolegy!

Pokud se rozhodnete soutěže zúčastnit, musíte vytvořit tým o minimálně dvou členech. Poté vás čeká soutěžní úkol, který spočívá v tom, že budete během měsíce května společně s kolegy dojíždět do práce. Jak už bylo zmíněno, do soutěže se můžou zapojit i chodci, běžci, či dokonce bruslaři.

O co se soutěží?

Nejen, že během měsíce získáte lepší fyzičku, lepší pocit sami ze sebe a lepší přátelské vztahy mezi kolegy, ale také můžete vyhrát v různých kategoriích krásné ceny. (https://www.dopracenakole.cz/slevy).

Nejbližší město, které se zúčastní je Příbram

Město Příbram převzalo záštitu nad touto akcí. Tak uvidíme, třeba se tak poštěstí v příštím roce i našemu městu. Byli byste PRO?

Nebojte se a zkuste nové dobrodružství! Přihlašovat se můžete nejdéle do neděle 30. dubna na internetových stránkách soutěže

 

autor článku: Kamila Paulová