Hlasy v obcích na Dobříšsku jsou sečteny. Zde jsou vaši noví zastupitelé
přidáno: 24. 09. 2022
Volby do zastupitelstev obcí 2022 jsou u konce. V obcích na Dobříšsku je sečteno 100 % hlasů a je tak jasné, kdo z kandidátů byl na další čtyři roky zvolen jako člen vašeho obecního zastupitelstva.
Výsledky voleb do zastupitelstev obcí 2022 na Dobříšsku:
Borotice
- Michal Petrák (162 hlasů)
- Jiří Libý (133 hlasů)
- Jiří Zbíral (117 hlasů)
- Michal Žák (115 hlasů)
- Hana Hrubá (114 hlasů)
- Ing. Lucie Špínová (80 hlasů)
- Martin Zamazal (75 hlasů)
- Kristýna Krbcová (74 hlasů)
- Eliška Břížďalová (69 hlasů)
Čím
- Miloslav Haniš (164 hlasů)
- Jaroslav Kramata (129 hlasů)
- Petr Potměšil (123 hlasů)
- Jan Procházka (120 hlasů)
- Lucie Hanišová (116 hlasů)
- Bc. Gabriela Casková (92 hlasů)
- Radek Caska (79 hlasů)
Daleké Dušníky
- Josef Krubner (189 hlasů)
- Josef Hájek (154 hlasů)
- Petr Kramata (144 hlasů)
- Ing. Jaroslav Dufek (138 hlasů)
- Antonín Švagr (134 hlasů)
- Pavla Kadlecová (125 hlasů)
- Ing. Roman Švagr (121 hlasů)
Dobříš
- Ing. Pavel Svoboda – Občanská demokratická strana (1 165 hlasů)
- Bc. Dagmar Mášová – Občanská demokratická strana (965 hlasů)
- PhDr. Jan Bureš, Ph.D. – Občanská demokratická strana (862 hlasů)
- Mgr. Tomáš Vokurka – Občanská demokratická strana (751 hlasů)
- Ing. Lukáš Hořejší – Občanská demokratická strana (730 hlasů)
- Ing. Martin Musil – Občanská demokratická strana (757 hlasů)
- Mgr. Tomáš Helebrant, MBA. – ANO 2011 (852 hlasů)
- Ing. Markéta Čermáková, MBA – ANO 2011 (794 hlasů)
- JUDr. Jan Procházka – ANO 2011 (748 hlasů)
- MUDr. Martin Čermák – ANO 2011 (765 hlasů)
- Ing. Jiří Krotil – ANO 2011 (782 hlasů)
- Mgr. Eva Burešová – ANO 2011 (774 hlasů)
- Mgr. Jindřiška Romba, MPA – STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (690 hlasů)
- Karel Čihák – STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (581 hlasů)
- Štěpán Souček – STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (580 hlasů)
- Mgr. Michal Ciboch – STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (576 hlasů)
- Miroslav Sochor – KDU-ČSL a nezávislí (460 hlasů)
- MUDr. Magdaléna Ježková – KDU-ČSL a nezávislí (364 hlasů)
- Petr Kadlec – Otevřená radnice – PRO (316 hlasů)
- Filip Kahoun – Otevřená radnice – PRO (311 hlasů)
- Mgr. Stanislav Vacek, MPA – NEZÁVISLÍ (340 hlasů)
Drevníky
- Bc. Miloš Vlček (79 hlasů)
- Radek Skalický (79 hlasů)
- Michal Šimek (68 hlasů)
- Petra Vodenková (61 hlasů)
- Ladislav Hrabík (58 hlasů)
- Radek Smělý (50 hlasů)
- Stanislav Kabát (47 hlasů)
Drhovy
- Helena Šimková – Společně pro Drhovy a Homoli (110 hlasů)
- Matěj Beran – Společně pro Drhovy a Homoli (98 hlasů)
- Jiří Mašek – Společně pro Drhovy a Homoli (90 hlasů)
- Jiří Hejna – Společně pro Drhovy a Homoli (84 hlasů)
- Milada Svobodová – PRO DRHOVY A HOMOLI (77 hlasů)
- Jitka Pintová – Společně pro Drhovy a Homoli (76 hlasů)
- Tomáš Pikard – PRO DRHOVY A HOMOLI (71 hlasů)
Hřiměždice
- Jiří Novák – Sportovci za rozvoj obce (138 hlasů)
- Martin Pinkas – Sportovci za rozvoj obce (135 hlasů)
- Miroslav Červinka – Sportovci za rozvoj obce (121 hlasů)
- Tomáš Matějka – Sportovci za rozvoj obce (85 hlasů)
- Michal Černý – Sportovci za rozvoj obce (82 hlasů)
- Marie Junková – Hasiči za rozvoj (124 hlasů)
- Jan Sedláček – Hasiči za rozvoj (120 hlasů)
- Ing. Jiří Dragoun – Hasiči za rozvoj (95 hlasů)
- Josef Vacek – Hasiči za rozvoj (94 hlasů)
Chotilsko
- Roman Hrubý – Lid. při. pro Občany a Obec (121 hlasů)
- Stanislav Hrbek - Lid. při. pro Občany a Obec (115 hlasů)
- Lukáš Novák - Lid. při. pro Občany a Obec (114 hlasů)
- Tomáš Hrubý - Lid. při. pro Občany a Obec (92 hlasů)
- František Malý - Lid. při. pro Občany a Obec (86 hlasů)
- Běla Tobolová – PRO ROZVOJ A PROSPERITU OBCE (103 hlasů)
- Soňa Sladkovská – PRO ROZVOJ A PROSPERITU OBCE (102 hlasů)
- Vít Šiška – PRO ROZVOJ A PROSPERITU OBCE (99 hlasů)
- Stanislava Krejčíková – PRO ROZVOJ A PROSPERITU OBCE (79 hlasů)
Korkyně
- Jiří Soukup – KŘÍŽKOV-KORKYNĚ 2022 (55 hlasů)
- Michal Dolejší – KŘÍŽKOV-KORKYNĚ 2022 (49 hlasů)
- Jaroslav Martinovský – KŘÍŽKOV-KORKYNĚ 2022 (44 hlasů)
- Martin Medek – KŘÍŽKOV-KORKYNĚ 2022 (39 hlasů)
- Kateřina Tesařová – KŘÍŽKOV-KORKYNĚ 2022 (38 hlasů)
- Jakub Koldovský – KŘÍŽKOV-KORKYNĚ 2022 (28 hlasů)
- Jaromír Černý – SDRUŽENÍ KKP 2022 (43 hlasů)
- Zdenka Černohorská – SDRUŽENÍ KKP 2022 (41 hlasů)
- Ilona Černá – SDRUŽENÍ KPP 2022 (14 hlasů)
Malá Hraštice
- Helena Wiedermannová – Za obec krásnější (291 hlasů)
- Radim Souček – Za obec krásnější (268 hlasů)
- JUDr. Vlastimil Kardinál – Za obec krásnější (251 hlasů)
- Silvie Štáfková – Za obec krásnější (240 hlasů)
- Ing. Lukáš Černý – NAŠE HRAŠTICE (192 hlasů)
- Martin Liška – NAŠE HRAŠTICE (187 hlasů)
- Pavel Vávra – NAŠE HRAŠTICE (175 hlasů)
- Dominik Šandorka – Za rozvoj obce (130 hlasů)
- Patrik Sabon – ZMĚNA PRO HRAŠTICI (118 hlasů)
Mokrovraty
- Stanislava Ecklová – Za rozvoj a modernizaci obce (221 hlasů)
- MgA. Pavel Griz – Za rozvoj a modernizaci obce (213 hlasů)
- Pavlína Hejrová – Za rozvoj a modernizaci obce (197 hlasů)
- Karel Kalát – Za rozvoj a modernizaci obce (189 hlasů)
- Pavel Vohralík – Za rozvoj a modernizaci obce (176 hlasů)
- Pavel Mnichthaler – Sdružení nezávislých kandidátů pro rozvoj obce Morkrovraty a Pouště (123 hlasů)
- JUDr. Veronika Kučíková - Sdružení nezávislých kandidátů pro rozvoj obce Morkrovraty a Pouště (112 hlasů)
- Jan Líbal - Sdružení nezávislých kandidátů pro rozvoj obce Morkrovraty a Pouště (84 hlasů)
- Lukáš Konvička DiS. – Slušnost a tradice (97 hlasů)
Nečín
- Ing. Jiří Boštík – Pro rozvoj obce Nečín (217 hlasů)
- Petr Moudrý – Pro rozvoj obce Nečín (215 hlasů)
- Jaroslav Marhoul – Pro rozvoj obce Nečín (190 hlasů)
- Ing. Josef Kaiser – Pro rozvoj obce Nečín (188 hlasů)
- Petr Růžička – Pro rozvoj obce Nečín (186 hlasů)
- Martin Kubín – Pro rozvoj obce Nečín (185 hlasů)
- Jiří Novák – Pro rozvoj obce Nečín (173 hlasů)
- Aleš Peřina – Pro rozvoj obce Nečín (156 hlasů)
- Ing. Petr Špína – Skaličtí (136 hlasů)
- Ing. Vladimír Žebra – Skaličtí (118 hlasů)
- Martin Vitásek – Skaličtí (102 hlasů)
Nová Ves pod Pleší
- Ladislav Petrák – SDRUŽENÍ SPOL. S POD. STAROSTŮ (218 hlasů)
- Mgr. Jiří Hájek – SDRUŽENÍ SPOL. S POD STAROSTŮ (205 hlasů)
- Mgr. Veronika Kupčíková – Nezávislí s podporou TOP 09 (198 hlasů)
- Mgr. Šárka Šimrová – Nezávislí s podporou TOP 09 (163 hlasů)
- Miloslav Foukner – Hasiči pro obec (240 hlasů)
- Mgr. Ivan Kocourek – Občanská demokratická strana (146 hlasů)
- Jan Petrák – Sportovci (122 hlasů)
Nový Knín
- Josef Kolka – Tradice a Prosperita (340 hlasů)
- Petr Chmelík – Tradice a prosperita (337 hlasů)
- Ing. Tomáš Havlíček – Tradice a prosperita (336 hlasů)
- Ing. Jaroslava Michálková – Tradice a prosperita (324 hlasů)
- Ing. Miroslav Lidinský – Tradice a prosperita (321 hlasů)
- Ing. Radek Hrubý – PRO NOVÝ KNÍN (336 hlasů)
- Kamil Vlasák – PRO NOVÝ KNÍN (288 hlasů)
- Ing. Aneta Hrubá – PRO NOVÝ KNÍN (266 hlasů)
- Jiří Krása – PRO NOVÝ KNÍN (255 hlasů)
- Marek Zach – PRO NOVÝ KNÍN (253 hlasů)
- Ing. Pavel Hnízdil – Občanská demokratická strana (203 hlasů)
- Petra Moravcová – Občanská demokratická strana (159 hlasů)
- Tomáš Kadlec – Sdružení nezávislých kandidátů Novoknínska (175 hlasů)
- Miloslav Pipota – Sdružení nezávislých kandidátů Novoknínska (170 hlasů)
- Bc. Jiří Strancený – Občané Knínu (143 hlasů)
Obořiště
- Ing. Petr Svojtka – Nezávislí kandidáti Obořiště (209 hlasů)
- Karel Dlouhý – Nezávislí kandidáti Obořiště (187 hlasů)
- Olga Vitásková – Nezávislí kandidáti Obořiště (183 hlasů)
- Štěpán Junghauer – Nezávislí kandidáti Obořiště (182 hlasů)
- Mgr. Jiří Purkart – Správný směr napříč generacemi (138)
- Bc. Šárka Kučerová – Správný směr napříč generacemi (135 hlasů)
- Veronika Pecková – Správný směr napříč generacemi (131 hlasů)
Ouběnice
- Zdeněk Bumba (67 hlasů)
- Ing. Radek Novotný (66 hlasů)
- Miloslav Hlínovský (64 hlasů)
- Ing. Iveta Štechmüllerová (58 hlasů)
- Ing. Zlata Koukolíčková (55 hlasů)
- Vladimír Hořínek (54 hlasů)
- Martina Zelenková (53 hlasů)
- Radka Šídová (48 hlasů)
- Jiří Vrábík (45 hlasů)
Rosovice
- Jan Gregorek – NÁŠ VENKOV (212 hlasů)
- Roman Houdek – NÁŠ VENKOV (74 hlasů)
- Miloslav Růžička – NÁŠ VENKOV (61 hlasů)
- Milan Kubík – HASIČI ROSOVICE (123 hlasů)
- Milan Rampa – OBEC OBČANŮM (108 hlasů)
- Milan Hric – JEDNOTA NEZÁVISLÝCH (98 hlasů)
- Vladimír Chadima – Pro naši obec (83 hlasů)
- Jan Pinsker – Sokol Rosovice (61 hlasů)
- Jiří Řehulka – SPOLEČNĚ PRO OBEC (57 hlasů)
Rybníky
- Kateřina Charvátová – SPOLEČNĚ PRO JEDNOTNOU OBEC (152 hlasů)
- Karel Sklenář – SPOLEČNĚ PRO JEDNOUTNOU OBEC (144 hlasů)
- Ing. Václav Nekolný – SPOLEČNĚ PRO JEDNOTNOU OBEC (133 hlasů)
- Jiří Koukl – SPOLEČNĚ PRO JEDNOUTNOU OBEC (127 hlasů)
- Zdeněk Vlček – SPOLEČNĚ PRO JEDNOTNOU OBEC (126 hlasů)
- Dita Nevosadová – SPOLEČNĚ PRO JEDNOTNOU OBEC (124 hlasů)
- Petr Kobík – SPOLEČNĚ PRO JEDNOTNOU OBEC (118 hlasů)
Stará Huť
- Petr Dragoun – Nezávislí pro Starou Huť (555 hlasů)
- Marie Guillenová – Nezávislí pro Starou Huť (546 hlasů)
- Luděk Drozd – Nezávislí pro Starou Huť (543 hlasů)
- Milan Kadlec – Nezávislí pro Starou Huť (540 hlasů)
- Ondřej Šinágl – Nezávislí pro Starou Huť (539 hlasů)
- Radek Řechka – Nezávislí pro Starou Huť (532 hlasů)
- Zdeněk Březina – Nezávislí pro Starou Huť (534 hlasů)
- Martin Němec – Nezávislí pro Starou Huť (532 hlasů)
- Jindřiška Němcová – Nezávislí pro Starou Huť (530 hlasů)
- Pavel Chroumal – Nezávislí pro Starou Huť (528 hlasů)
- Kristýna Váňová – Nezávislí pro Starou Huť (526 hlasů)
- Petr Trojan – Nezávislí pro Starou Huť (525 hlasů)
- Josef Havelka – Nezávislí pro Starou Huť (523 hlasů)
- František Snopek – Nezávislí pro Starou Huť (519 hlasů)
- Bc. Miloš Červenka – Občanská demokratická strana (99 hlasů)
Svaté Pole
- Mgr. Petr Kozohorský – SDRUŽ. NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ I. (199 hlasů)
- Josef Šimonovský – SDRUŽ. NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ I. (170 hlasů)
- Josef Tesárek – SDRUŽ. NEZÁVSILÝCH KANDIDÁTŮ I. (168 hlasů)
- RNDr. PhD. Martina Kujanová – SDRUŽ. NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ I. (164 hlasů)
- Ing. Josef Volf – SDRUŽ. NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ I. (161 hlasů)
- Mgr. Kateřina Špínová – SDRUŽ. NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ I. (155 hlasů)
- Ing. Jakub Mácha – SDRUŽ. NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ I. (122 hlasů)
Velká Lečice
- Petr Svoboda – S Vámi pro Vás (98 hlasů)
- Bc. Patricie Svobodová – S Vámi pro Vás (97 hlasů)
- Michaela Lampírová – S Vámi pro Vás (96 hlasů)
- František Holec – S Vámi pro Vás (84 hlasů)
- Ing. Pavla Kadlecová – S Vámi pro Vás (83 hlasů)
- Eva Nosková – S Vámi pro Vás (63 hlasů)
- Pavel Pouček – Sdružení pro rozvoj obce Velká Lečice (32 hlasů)
Voznice
- Přemysl Lébl – SDRUŽENÍ NEZÁVISLÍCH KANDIDÁTŮ (199 hlasů)
- Bc. Veronika Michelová - SDRUŽENÍ NEZÁVISLÍCH KANDIDÁTŮ (191 hlasů)
- Tomáš Reichenauer – SDRUŽENÍ NEZÁVISLÍCH KANDIDÁTŮ (184 hlasů)
- Lenka Huríková – SDRUŽENÍ NEZÁVISLÍCH KANDIDÁTŮ (187 hlasů)
- Dušan Mařík – SDRUŽENÍ NEZÁVISLÍCH KANDIDÁTŮ (184 hlasů)
- Ing. Blanka Machová – SDRUŽENÍ NEZÁVISLÍCH KANDIDÁTŮ (174 hlasů)
- Ing. Tereza Buršová – SDRUŽENÍ NEZÁVISLÍCH KANDIDÁTŮ (170 hlasů)
Županovice
- Pavel Burian (28 hlasů)
- Renata Štarmanová (28 hlasů)
- Zdeněk Skopec (27 hlasů)
- Michal Skalický (26 hlasů)
- Lucie Velebilová (25 hlasů)
- Josef Velebil (24 hlasů)
- Petr Burian (24 hlasů)